Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
14.06 Konkurs Niterra – wyniki 14.06 Nigdy więcej “elektryka”. To badanie zweryfikowało zdanie wielu kierowców. 14.06 Co zrobić, kiedy skrzynia biegów DSG w VW Golf Plus źle zmienia biegi? 13.06 Mała ładowarka, a duży akumulator. Czy takie ładowanie zepsuje baterię? 13.06 Obowiązkowy KSeF jednak nie od 1 lipca. Jaka jest nowa data i jak się przygotować?

PHU Szczepan

PHU Szczepan udostępnia warsztatom grafiki i teksty postów Facebook

Firma PHU Szczepan, dostarczająca wyposażenie warsztatów i zakładów wulkanizacji w związku z pandemią koronawirusa przygotowała darmowe materiały marketingowe dla warsztatów do wykorzystania w kanałach social media.

PHU Szczepan to polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w dystrybucji narzędzi, maszyn do wulkanizacji oraz innych elementów wyposażenia warsztatów samochodowych. Firma działa na rynku od 2006 r., obecnie posiada własny sklep internetowy, prowadzi także handel na platformie Allegro. W portfolio marek, których produkty składają się na ofertę PHU Szczepan znajdziemy m.in. ATS – oferującą wyważarki i montażownice do opon, Fivestars – oferującą ciężarki do felg i zawory do kół i Redats – producenta podnośników, pras warsztatowych, urządzeń do wymiany oleju czy kompresorów. PHU Szczepan prowadzi także działalność szkoleniową – organizuje stacjonarne szkolenia dla wulkanizatorów i własny kącik eksperta, zawierający m.in. informacje prawne oraz materiały informacyjne. Więcej informacji na temat oferty PHU Szczepan można znaleźć w powyższych artykułach.