Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
19.04 Malejące zyski w branży produkcji części motoryzacyjnych 19.04 Dlaczego warto stosować markowe czynniki chłodnicze? Jak uniknąć zakupu podróbki? Poradnik DENSO 19.04 Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych zmienia nazwę 19.04 Mariaż NEXUS i Stellantis – co z niego wyniknie? Wywiad z dyrektorem generalnym NEXUS, Gaëlem Escribe. 19.04 Jak rozwiązać problem z brakiem pracowników w branży automotive? Trzeba złamać stereotypy.

Dinex

Firma Dinex przejęła fińską grupę Ecocat

Dinex – duński producent układów wydechowych, przejmuje fińską grupę Ecocat, producenta i sprzedawcę substratów i powłok do wkładów wykorzystywanych w nowoczesnych systemach redukcji emisji spalin. Dinex i Ecocat Ecocat i Dinex już od 10 lat współpracują przy wielu projektach. Ecocat opracowuje, produkuje i sprzedaje substraty oraz powłoki do wkładów zarówno ceramicznych, jaki i metalowych, wykorzystywanych […]

Dinex to duński producent układów wydechowych do pojazdów. Jest to firma rodzinna, założona w 1982 r., specjalizująca się w branży pojazdów użytkowych. Dinex produkuje kompletne układy wydechowe, a także opracowuje i dostarcza technologie emisji spalin, związane z filtracją cząstek stałych (DPF) czy selektywną redukcją katalityczną (SCR). Historia firmy jest ściśle związana z rozwojem silników diesla. Obecnie Dinex zatrudnia ok. 2000 pracowników w kilkunastu krajach świata, posiada własne centra badawczo-rozwojowe, w których nie tylko opracowuje tłumiki, ale także prowadzi zaawansowane badania dotyczące wpływu emisji spalin na środowisko naturalne. Katalog produktów Dinex jest dostępny u dystrybutorów części, a więcej informacji na temat firmy i jej asortymentu można znaleźć w tej kategorii artykułów.