Menu

Betis

Szkolenia firmy BETiS – marzec 2024

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na marzec. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Szkolenia firmy BETiS – luty 2024

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na luty. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Szkolenia firmy BETiS – styczeń 2024

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na styczeń 2024. Większość szkoleń odbędzie się stacjonarnie, ale jest także wydarzenie przeprowadzane on-line. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Koniec SKP? Jaka przyszłość czeka stacje kontroli pojazdów?

Stacje kontroli pojazdów są bardzo ważnym elementem w całym łańcuchu motoryzacyjnym. Od wielu lat jednak tego typu placówki funkcjonują w kryzysie i są coraz bliżej upadku. Dlaczego od 19 lat nie zmienia się stawka za badanie techniczne pojazdu? Jaka przyszłość czeka SKP? 

Grafik szkoleń BETiS – Grudzień 2023

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na grudzień. Większość szkoleń odbędzie się stacjonarnie, ale są także wydarzenia przeprowadzane on-line. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Listopad 2023

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na listopad. Większość szkoleń odbędzie się stacjonarnie, ale jedno wydarzenie będzie przeprowadzone on-line. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Październik 2023

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na październik. W tym miesiącu będzie można wziąć udział zarówno w szkoleniach stacjonarnych jak i szkoleniach on-line. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Wrzesień 2023

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na wrzesień. Większość szkoleń odbędzie się stacjonarnie, ale dwa wydarzenia będą przeprowadzone on-line. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Sierpień 2023

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na sierpień. Większość szkoleń odbędzie się stacjonarnie, ale dwa wydarzenia będą przeprowadzone on-line. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Lipiec 2023

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem szkoleń firmy BETiS na lipiec 2023. W tym miesiącu będzie można wziąć udział zarówno w szkoleniach stacjonarnych jak i szkoleniach on-line. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

BETiS to zlokalizowane w Radomiu Biuro Ekspertyz Technicznych i Szkoleń, założone przez Sławomira Olszowskiego. Firma specjalizuje się w organizacji szkoleń menedżerskich oraz praktycznych szkoleń technicznych z wielu działów motoryzacji – techniki, elektrotechniki, elektroniki samochodowej itd. Szkoli mechaników, diagnostów, rzeczoznawców, jak i specjalistów od zarządzania serwisem. Przeprowadza także akredytacje laboratoriów badawczych oraz prowadzi własne badania laboratoryjne na zlecenie. Dodatkowym elementem działalności firmy BETiS jest infolinia techniczna, na którą można zgłaszać trudne i wymagające specjalistycznej wiedzy przypadki techniczne. Więcej informacji na temat szkoleń i innych działań firmy BETiS można znaleźć w tej kategorii artykułów.