Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
24.06 MotoFocus TV: Czy warto kupić droższy filtr do auta? 24.06 Aktywne elementy zawieszenia i układów kierowniczych – szkolenie online dla Czytelników MotoFocus.pl 24.06 Przyszłość jest dziś. Najnowszy trend w dziedzinie układów hamulcowych zyskuje popularność. 21.06 XVIII konferencja “Stacje Kontroli Pojazdów – 2024” – relacja 21.06 Nowe amortyzatory dla Volkswagenów T5, T6 i T6.1

Betis

Szkolenia firmy BETiS – czerwiec 2024

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na czerwiec. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Szkolenia firmy BETiS – maj 2024

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na maj. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Szkolenia firmy BETiS – kwiecień 2024

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na kwiecień. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Szkolenia firmy BETiS – marzec 2024

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na marzec. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Szkolenia firmy BETiS – luty 2024

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na luty. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Szkolenia firmy BETiS – styczeń 2024

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na styczeń 2024. Większość szkoleń odbędzie się stacjonarnie, ale jest także wydarzenie przeprowadzane on-line. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Koniec SKP? Jaka przyszłość czeka stacje kontroli pojazdów?

Stacje kontroli pojazdów są bardzo ważnym elementem w całym łańcuchu motoryzacyjnym. Od wielu lat jednak tego typu placówki funkcjonują w kryzysie i są coraz bliżej upadku. Dlaczego od 19 lat nie zmienia się stawka za badanie techniczne pojazdu? Jaka przyszłość czeka SKP? 

Grafik szkoleń BETiS – Grudzień 2023

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na grudzień. Większość szkoleń odbędzie się stacjonarnie, ale są także wydarzenia przeprowadzane on-line. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Listopad 2023

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na listopad. Większość szkoleń odbędzie się stacjonarnie, ale jedno wydarzenie będzie przeprowadzone on-line. Wszystkie szczegóły są dostępne w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Październik 2023

Przedstawiamy grafik ze szkoleniami firmy BETiS zaplanowanymi na październik. W tym miesiącu będzie można wziąć udział zarówno w szkoleniach stacjonarnych jak i szkoleniach on-line. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

BETiS to zlokalizowane w Radomiu Biuro Ekspertyz Technicznych i Szkoleń, założone przez Sławomira Olszowskiego. Firma specjalizuje się w organizacji szkoleń menedżerskich oraz praktycznych szkoleń technicznych z wielu działów motoryzacji – techniki, elektrotechniki, elektroniki samochodowej itd. Szkoli mechaników, diagnostów, rzeczoznawców, jak i specjalistów od zarządzania serwisem. Przeprowadza także akredytacje laboratoriów badawczych oraz prowadzi własne badania laboratoryjne na zlecenie. Dodatkowym elementem działalności firmy BETiS jest infolinia techniczna, na którą można zgłaszać trudne i wymagające specjalistycznej wiedzy przypadki techniczne. Więcej informacji na temat szkoleń i innych działań firmy BETiS można znaleźć w tej kategorii artykułów.