Menu

Betis

Grafik szkoleń BETiS – Luty

Przedstawiamy grafik szkoleń firmy BETiS na luty. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Styczeń

Znamy już grafik szkoleń firmy BETiS na styczeń. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Grudzień

Znamy już grudniowy grafik szkoleń firmy BETiS. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – listopad

Znany jest już listopadowy grafik szkoleń firmy BETiS. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – październik

Firma BETiS przygotowała grafik szkoleń technicznych na październik. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Sierpień

Firma BETiS przygotowała grafik szkoleń technicznych na sierpień. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Lipiec

Firma BETiS przygotowała grafik szkoleń technicznych na lipiec. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – czerwiec

Firma BETiS przygotowała grafik szkoleń technicznych na czerwiec. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Maj

Firma BETiS przygotowała grafik szkoleń technicznych na maj. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

Grafik szkoleń BETiS – Kwiecień

Firma BETiS przygotowała grafik szkoleń technicznych na kwiecień. Znajdują się w nim zarówno szkolenia stacjonarne jak i szkolenia online. Szczegóły można znaleźć w poniższej tabeli.

BETiS to zlokalizowane w Radomiu Biuro Ekspertyz Technicznych i Szkoleń, założone przez Sławomira Olszowskiego. Firma specjalizuje się w organizacji szkoleń menedżerskich oraz praktycznych szkoleń technicznych z wielu działów motoryzacji – techniki, elektrotechniki, elektroniki samochodowej itd. Szkoli mechaników, diagnostów, rzeczoznawców, jak i specjalistów od zarządzania serwisem. Przeprowadza także akredytacje laboratoriów badawczych oraz prowadzi własne badania laboratoryjne na zlecenie. Dodatkowym elementem działalności firmy BETiS jest infolinia techniczna, na którą można zgłaszać trudne i wymagające specjalistycznej wiedzy przypadki techniczne. Więcej informacji na temat szkoleń i innych działań firmy BETiS można znaleźć w tej kategorii artykułów.