Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
19.07 Ozonator od znanego producenta z certyfikatem biobójczości 19.07 Wentylatory chłodnicy – nowa grupa produktów w ofercie dostawcy 18.07 Nowy, odnawialny materiał do opon, który może zastąpić sadzę 18.07 Inter Cars z nową strategiczną współpracą 18.07 Nowe czujniki od znanego producenta. Teraz też do pojazdów hybrydowych.

Narva

Więcej światła w logo NARVA

NARVA odświeża swoje logo. Od teraz nazwę marki podkreśla hasło „Das Licht”.

Lighting Academy – źródło wiedzy dla mechaników i kierowców

Internet to nieprzebrane pokłady informacji, dotarcie do właściwych nie byłoby możliwe bez pomocy wyszukiwarki. Dostarczane na tej podstawie dane analityczne pozycjonują najpopularniejsze zapytania, na przykład o żarówki samochodowe. Lumileds, właściciel marki Philips i Narva, buduje na ich podstawie nową platformę komunikacji – Lighting Academy.

Narva gotowa na zamianę samochodowych żarówek halogenowych na retrofity LED

Narva oferuje już pełny zestaw retrofitów LED do zewnętrznego i wewnętrznego oświetlenia pojazdów. Bez względu na wybór można je stosować w instalacjach 12 i 24V.

Facelifting lamp roboczych Philips

Co jakiś czas producenci samochodów modernizują swoje modele. Zmiany na podobnych zasadach wprowadza Philips w lampach roboczych PEN20S i RCH10S.

Narva wprowadza do sprzedaży kolejne typy retrofitów Range Power LED

Retrofity LED to potencjalni następcy żarówek halogenowych stosowanych w pojazdach mechanicznych. Narva poszerzyła właśnie gamę ich oferowaną na polskim rynku.

NARVA Range Power LED – oświetlenie dla starszego pojazdu

Kierowca chcący zamienić halogenowe żarówki H4 lub H7 oświetlenia głównego pojazdu na diodowe oświetlenie może teraz wybrać retrofit NARVA Range Power LED.

NARVA w nowej odsłonie

Po przeprowadzeniu wnikliwych badań rynku, marka NARVA rozpoczyna 2016 rok od odświeżenia wzornictwa produktów oraz strategii obecności w internecie. Nowe logo i nowe hasło Logo marki NARVA uzupełniono nowym hasłem „Licht Tradition”, które odnosi się do wieloletniej tradycji marki. Co więcej, logo uzupełniono o dodatkowy element w kolorach niemieckiej flagi. Nowe opakowania Nowe logo to […]

,,Polscy kierowcy chcą markowych produktów” – wywiad z Piotrem Wajszczykiem z Philips Automotive Lighting

Piotr Wajszczyk, Dyrektor Biura Sprzedaży na Europę Centralną w Philips Automotive Lighting, udzielił nam krótkiego wywiadu, w którym podsumował miniony rok oraz wspomniał o planach swojej firmy na najbliższe 12 miesięcy. Jak ocenia pan sytuację na rynku w minionym, 2013 roku? Z zadowoleniem obserwujemy kolejne przejawy wychodzenia polskiej gospodarki z kryzysu, co coraz wyraźniej odczuwamy […]