Menu

Hazet

SKF i HAZET ogłaszają współpracę na rzecz niezależnego motoryzacyjnego rynku części zamiennych

SKF i HAZET ogłosiły partnerstwo techniczne dla niezależnego motoryzacyjnego rynku części zamiennych celem wspólnego opracowywania innowacyjnych rozwiązań na potrzeby profesjonalnych warsztatów. Umowa ta obejmuje dynamiczną wymianę wiedzy technicznej, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości narzędzi i rozwiązań warsztatowych związanych z asortymentem części zamiennych SKF. Jednocześnie obie firmy zaangażują się w spójne strategie komunikacji w celu […]

Hazet wprowadza nowe narzędzia do swojej oferty

Producent narzędzi i wyposażenia warsztatowego opublikował nowy katalog produktowy, w którym można znaleźć nowe narzędzia i wyposażenie warsztatowe.

Warsztatowe nowości ViGOR juz w sprzedaży

Firma ViGOR prezentuje nowości w swojej ofercie. Szczegóły znajdują się poniżej.

Wiosenne nowości HAZET

Firma HAZET zaprezentowała swoje wiosenne nowości. Poniżej dostępny jest szczegółowy opis wybranych narzędzi warsztatowych.

Jesienne nowości w HAZET

Firma HAZET zaprezentowała katalog z nowymi produktami, dodanymi do oferty. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na kilka produktów, unikalnych na rynku pod względem parametrów użytkowych.

Przegląd nowości na rynku narzędzi ręcznych dla mechaników

Nadchodząca wiosna to dobry czas na zrobienie porządków w warsztacie i modernizację posiadanego sprzętu. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie nowości na nowy sezon przygotowali producenci narzędzi ręcznych obecni na polskim rynku. Poniżej przedstawiamy propozycje, które warto przetestować.

Czyszczenie układu chłodzenia w pięciu krokach

Nowe narzędzie MEYLE pomaga warsztatom podczas profesjonalnego płukania obiegu chłodzenia. Za pomocą narzędzia, które firma MEYLE oferuje we współpracy z firmą HAZET, można czyścić układ chłodzenia przy użyciu wody i sprężonego powietrza – bez użycia agresywnych środków chemicznych i czyszczących.

Nowość HAZET na rynku narzędzi Inter Cars

Zestaw do naprawy gwintów przez walcowanie niemieckiej firmy HAZET to nowość na rynku narzędzi specjalistycznych, która jest dostępna dla klientów Inter Cars.

Elastyczne koło pasowe – montaż i demontaż

Zadaniem elastycznego koła pasowego jest płynne przenoszenie napędu z wału korbowego na akcesoria silnika.

Bogumił Papierniok o sytuacji na rynku części

Swoimi przemyśleniami na temat sytuacji na rynku części i usług motoryzacyjnych po trzecim kwartale 2014 roku podzielił się z nami Bogumił Papierniok. Dyrektor Zarządzający Moto-Profil Sp. z o.o. pokusił się także o prognozy na temat rozwoju swojej firmy oraz rynkowych tendencji w przyszłym roku. Bogumił Papierniok: Oceniając poszczególne miesiące i mijający rok zawsze mamy w […]