SKF i HAZET ogłaszają współpracę na rzecz niezależnego motoryzacyjnego rynku części zamiennych

7 września 2023, 11:38

SKF i HAZET ogłosiły partnerstwo techniczne dla niezależnego motoryzacyjnego rynku części zamiennych celem wspólnego opracowywania innowacyjnych rozwiązań na potrzeby profesjonalnych warsztatów. Umowa ta obejmuje dynamiczną wymianę wiedzy technicznej, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości narzędzi i rozwiązań warsztatowych związanych z asortymentem części zamiennych SKF. Jednocześnie obie firmy zaangażują się w spójne strategie komunikacji w celu wzmocnienia obecności marki i rozpoznawalności na rynku.

SKF

Firmy zamierzają połączyć swoją wiedzę i doświadczenie w takich obszarach jak łożyska kół, układ kierowniczy i zawieszenie, silnik i układ napędowy.

– To partnerstwo pozwala nam oferować naszym klientom prawdziwą wartość dodaną – części zamienne klasy premium zawsze idą w parze z narzędziami klasy premium. Ważne jest dla nas, aby zapewnić naszym klientom pełną obsługę w zakresie naszych produktów, co oczywiście obejmuje również odpowiednie rozwiązania narzędziowe. Dzięki HAZET mamy partnera w dziedzinie narzędzi, który spełnia nasze wymagania pod względem jakości i wiedzy technicznej – powiedział Philipp Herlein, szef Global Vehicle Aftermarket w SKF.

– Mamy już silną pozycję rynkową w branży motoryzacyjnych narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Nowo nawiązane partnerstwo z SKF oferuje nam cenną możliwość konsolidacji i dalszego rozszerzania naszej już silnej pozycji rynkowej – przekazał Matthias Hoffmann, Partner Zarządzający HAZET, z przyjemnością podkreśla znaczenie nowej współpracy.

Dzięki tej umowie firmy połączą niektóre ze swoich działań, dążąc do trwałego partnerstwa, które tworzy innowacje i globalny zasięg.

 – Rozwój niezależnego rynku części zamiennych jest kluczowym elementem strategii motoryzacyjnej SKF, a dzięki partnerstwu z HAZET ustanowiliśmy kolejny krok do realizacji tego zamierzenia – potwierdziła Kerstin Enochsson, prezes SKF Automotive.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!