Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
12.04 Rozstrzygnięcia XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 12.04 Nowe opony dla elektryków od włoskiego producenta wchodzą na rynek 11.04 Wyniki finansowe Auto Partner SA – dystrybutor poprawił własny rekord 11.04 Jak produkowane są części regenerowane? Kampania FAAS Forum. 11.04 Moc nagród w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa – w tym wyjazd do fabryki komponentów hamulcowych Boscha!

Tedgum

Styczniowe nowości w ofercie TEDGUM

Śruby, to element, który często wymaga wymiany przy serwisowaniu zawieszenia. Warto zatem być przygotowanym na ich wymianę. W nowościach styczniowych producenta z Rudy Śląskiej pojawiło się 8 nowych indeksów śrub.

Podpora wału napędowego – awarie, naprawa, trwałość. Rozmowa z ekspertem.

Czym jest podpora wału napędowego? To ważny element układu przeniesienia napędu, stosowany w samochodach z napędem na tylną oś, stałym i dołączanym napędem 4×4, a także we współczesnych SUVach ze sprzęgłem Haldex. Podpora wału napędowego zużywa się w trakcie eksploatacji auta. Jakie są objawy awarii podpory wału kardana? Jaka jest jej trwałość? Zapytamy eksperta z […]

Nowa siedziba TEDGUM w budowie – wywiad z prezesem firmy

Polski producent elementów gumowo-metalowych – TEDGUM – poinformował niedawno o rozpoczęciu budowy obiektu, który w przyszłości stanie się nową siedzibą firmy. Między innymi na temat tej inwestycji i jej powodów rozmawialiśmy z Tadeuszem Wojciechowskim, prezesem TEDGUM.

Nowy katalog TEDGUM

Ukazała się nowa odsłona katalogu online firmy TEDGUM. Oprócz odmienionej szaty graficznej, katalog został rozszerzony o nowe możliwości wyszukiwania części metalowo-gumowych i poliuretanowych.

TEDGUM wprowadza do swojej oferty wiele części do samochodów marki BMW i nie tylko

W październiku firma TEDGUM wprowadziła do oferty sporą dawkę elementów do samochodów marki BMW oraz innych popularnych marek. Poniżej prezentujemy listę nowych części.

TEDGUM będzie mieć nową siedzibę. Ruszyła budowa.

W Rudzie Śląskiej, w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, ruszyła budowa nowej siedziby firmy TEDGUM.

TEDGUM wprowadza kody QR na opakowaniach swoich produktów

Nowe etykiety stosowane na opakowaniach TEDGUM zostały wzbogacone o kod QR.

Nowości w gamie TEDGUM

We wrześniu firma TEDGUM przygotowała nowości przeznaczone m.in. do modeli Alfa Romeo. Oferta polskiego producenta wzbogaciła się o takie elementy jak wahacze do modelu Giulia, czy poduszka silnika oraz mocowania amortyzatora do Giulietty. Oprócz tego gamę produktów firmy poszerzyły podzespoły do samochodów kilku innych znanych marek.

Nowości w ofercie TEDGUM

W majowych nowościach TEDGUM znalazły się m.in. łączniki stabilizatora, tuleje i mocowania amortyzatorów. Do oferty dołączyły również zestawy poliuretanów do samochodów marki BMW i Mitsubishi.

Kwietniowe nowości TEDGUM

Kwietniowe nowości to wyłącznie poduszki silnika oraz skrzyni biegów. Do oferty TEDGUM dołączyło 25 nowych poduszek do 52 modeli samochodów z 8 marek. Wśród nich między innymi poduszki silnika i skrzyni biegów do samochodów BMW, Volkswagen, Audi, Toyota.

Tedgum jest polskim producentem komponentów gumowych oraz metalowo-gumowych, głównie dla branży motoryzacyjnej. W obszernym katalogu produktów Tedgum znajdziemy m.in. poduszki silnika, tuleje wahaczy, osłony przekładni i przegubów, odboje amortyzatorów i inne wyroby gumowe przeznaczone do większości samochodów poruszających się po polskich drogach. Firma Tedgum nieustannie rozwija swoją ofertę oraz opracowuje nowe rozwiązania jakościowe, co przekłada się na dobre opinie użytkowników na temat jej produktów. Założona w 1993 r. w Rudzie Śląskiej firma korzysta wyłącznie z usług certyfikowanych dostawców i prowadzi drobiazgową kontrolę jakości wytwarzanych produktów. Więcej informacji na temat firmy Tedgum i jej oferty można znaleźć w artykułach w tej kategorii.