Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
12.04 Rozstrzygnięcia XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 12.04 Nowe opony dla elektryków od włoskiego producenta wchodzą na rynek 11.04 Wyniki finansowe Auto Partner SA – dystrybutor poprawił własny rekord 11.04 Jak produkowane są części regenerowane? Kampania FAAS Forum. 11.04 Moc nagród w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa – w tym wyjazd do fabryki komponentów hamulcowych Boscha!

Optibelt

Paski wielorowkowe ze zintegrowanym wskaźnikiem zużycia

Optibelt GmbH, niemiecki producent pasów napędowych, wprowadza na rynek nową linię produktów. Paski Optibelt SCC (z ang. Secured Change Control) to pierwsze na świecie paski wielorowkowe, które wykorzystują kolorowe oznaczenie do wizualnej identyfikacji zużycia paska. 

Ofensywa producenta pasków – wywiad z Michałem Markiewiczem z firmy Optibelt

Firma Optibelt ma wieloletnie doświadczenie w produkcji pasów napędowych wszelkiego typu. W najbliższym czasie mocniej niż do tej pory zaangażuje się w rynek motoryzacyjny, w tym także aftermarket. O szczegóły tego planu zapytaliśmy Michała Markiewicza, Managera Sprzedaży Optibelt Polska.  

Jubileusz Optibelt w Polsce

W tym roku firma Optibelt obchodzi 15-lecie polskiego oddziału. Centralnym punktem obchodów jubileuszu niemieckiego producenta pasków napędowych będzie konferencja podsumowująca działalność, połączona ze spotkaniem dystrybutorów, klientów i pracowników. Pod koniec czerwca do Polski przyjadą najważniejsi klienci spółki oraz ścisłe kierownictwo centrali przedsiębiorstwa. Optibelt Polska sp. z o.o. jest jednym z filarów europejskiej sieci dystrybucji Arntz […]

Nowy dystrybutor produktów Optibelt

Firma Optibelt informuje, że od 1 lipca 2005 roku wyroby na terenie Polski Północnej są dystrybuowane za pośrednictwem firmy AUTO EURO z siedzibą w Gdańsku. W ofercie znajdują się następujące produkty: paski rozrządu, klinowe i wielorowkowe.

Optibelt-paski (Przygotował: Tomasz Latosi)

Firma OPTIBELT GmbH założona w 1872 roku przez Emila Arntzta w Hoexter (Niemcy) jest producentem pasków napędowych do wszelkiego typu maszyn i urządzeń, przemysłu samochodowego w tym również na pierwsze wyposażenie producentów samochodów DAF,VOLVO,TATRA, IVECO, IKARUS, MAN, BMW,OPEL, SEAT, VW, SKODA, FORD, PORSCHE jak i dostawcą łańcuchów, kół pasowych i łańcuchowych. Optibelt dziś to 5 […]