Menu

WUZETEM

Regeneracja wtryskiwaczy wojskowych – jak przebiega proces?

Zanieczyszczenia, osady, nieprawidłowa instalacja – różne są przyczyny zużywania się wtryskiwaczy. Jednak zakup nowych części nie jest konieczny. Można je poddać regeneracji. To bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej sprawności i najwyższej jakości produktu. WUZETEM daje wtryskiwaczom drugie życie.

Deglobalizacja szansą dla polskiego przemysłu motoryzacyjnego

Wybuch pandemii i zamrożenie światowych gospodarek spowodowały, że przedsiębiorcy z sektora produkcyjnego zorientowali się, jak nieelastyczne potrafią być łańcuchy dostaw w obecnej formie. Tym samym w poszukiwaniu lepszej logistyki i zapewnieniu ciągłości dostaw, zjawisko deglobalizacji zaczęło przyjmować realne kształty, co było tematem dyskusji na XVII Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego.

WUZETEM wprowadza nowe opakowania produktów

W listopadzie b.r. firma WUZETEM rozpoczęła proces wprowadzania nowych opakowań produktów, dopasowując je do oczekiwań klientów. Wzór nowych opakowań został dostosowany do spójnej linii graficznej, jaką posługuje się przedsiębiorstwo. Proces wymiany pudełek będzie następował stopniowo, a dotychczas używane opakowania będą sukcesywnie zastępowane nowymi.

Nowe rozpylacze CR w ofercie WUZETEM

Firma WUZETEM wprowadza do swojej oferty rozpylacze Common Rail piezo oraz szybkiej reakcji typu Bosch.

Ambasadorzy Polskich Producentów w akcji

Jedni narzekają, że się nie da, drudzy konsekwentnie realizują obraną strategię rozwoju. Którzy mają szansę na sukces? Odpowiedź znamy. Polscy producenci części motoryzacyjnych coraz śmielej wchodzą na rynki zagraniczne i coraz lepiej radzą sobie na globalnym rynku motoryzacyjnym. Przykład? WUZETEM, firma której eksport ciągle rośnie, niedawno przy pomocy Ambasadorów Polskich Producentów z SDCM podpisała porozumienie […]

WUZETEM z nagrodą od prezydenta

Firma WUZETEM została laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w kategorii „Narodowy sukces”.

Nie ma męskiej czy damskiej branży – relacja z kongresu kobiet na XII KPiRM

Na XII Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego odbyła się po raz pierwszy sesja dotycząca kobiet pracujących w branży motoryzacyjnej.

Pierwsze takie spotkanie kobiet z branży motoryzacyjnej

Branża motoryzacyjna uchodzi za zdominowaną przez mężczyzn. Tymczasem wiele kobiet doskonale odnajduje się w tym rzekomo męskim biznesie. „Siła kobiet w męskiej branży” to spotkanie, na którym panowie nie będą mieli nic do gadania.

Nowe rozpylacze Common Rail w ofercie producenta

Firma WUZETEM wprowadziła do swojej oferty kolejne rozpylacze Common Rail. Wraz z poszerzeniem oferty, firma wkracza do segmentu nowoczesnych samochodów dostawczych (Mercedes Sprinter i Vito), jak również rozwija gamę końcówek typu Denso, które spotkały się z uznaniem dystrybutorów i warsztatów regenerujących w Polsce i Europie. Produkty te, trafią do popularnych marek samochodów japońskich i niemieckich. […]

Firma WUZETEM jest światowym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Ma w swojej ofercie kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów części z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Główną specjalizacją firmy WUZETEM, szczególnie kojarzoną na rynku motoryzacyjnym są rozpylacze, wtryskiwacze i elementy tłoczące. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. WUZETEM działa aktywnie na rynku międzynarodowym, prowadząc działalność na ponad 30 rynkach zagranicznych. Produkty WUZETEM zbierają zazwyczaj pozytywne opinie użytkowników i mechaników. Więcej informacji na temat oferty firmy można znaleźć w powyższych artykułach.