Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
14.06 Konkurs Niterra – wyniki 14.06 Nigdy więcej “elektryka”. To badanie zweryfikowało zdanie wielu kierowców. 14.06 Co zrobić, kiedy skrzynia biegów DSG w VW Golf Plus źle zmienia biegi? 13.06 Mała ładowarka, a duży akumulator. Czy takie ładowanie zepsuje baterię? 13.06 Obowiązkowy KSeF jednak nie od 1 lipca. Jaka jest nowa data i jak się przygotować?

WUZETEM

Akademia WUZETEM zrealizowała kolejne edycje szkoleń

W maju odbyły się kolejne edycje Akademii WUZETEM, której celem jest zapoznawanie partnerów firmy z jej produktami oraz procesami technologicznymi. Jaką wiedzą podzielił się producent rozpylaczy do wtryskiwaczy silników diesla?

Gospodarka i geopolityka a przemysł motoryzacyjny. Jak na siebie oddziałują?

Ostatni z paneli dyskusyjnych zorganizowanych w trakcie XVIII kongresu SDCM poświęcony został spojrzeniu na teraźniejszość i przyszłość przemysłu motoryzacyjnego w obliczu zmian gospodarczych i geopolitycznych. Chiny, Rosja i kryzys gospodarczy, jak wpływają na motoryzację?

Cykl szkoleń dla serwisów regenerujących części – Akademia Wuzetem

Akademia Wuzetem to cykl spotkań szkoleniowo-integracyjnych dla przedstawicieli kluczowych serwisów regeneracyjnych w Polsce, a wkrótce również klientów z rynków eksportowych. Akademia WUZETEM ma przybliżyć klientom działalność firmy, pokazać wysoką jakość oferowanych produktów.

WUZETEM na targach AAPEX 2023 w Las Vegas

W dniach 31 października – 2 listopada odbywają się targi, gdzie spotkali się producenci, dostawcy, dystrybutorzy oraz sprzedawcy części samochodowych i technologii rynku motoryzacyjnego. Wyzwania motoryzacyjnego rynku wtórnego spotykały się tam z konkretnymi rozwiązaniami.

Od widma upadku po milionowe inwestycje w 3 lata. Tak odbudowano polską firmę.

W latach 2017-19 r. Warszawskie Zakłady Mechaniczne WUZETEM stały na krawędzi bankructwa. Firma odnotowała kilkumilionową stratę, a jej udział w rynku gwałtownie malał. Ostatnią szansą dla przedsiębiorstwa okazała się przyspieszona restrukturyzacja, przeprowadzana w trudnych czasach pandemii…

Regeneracja wtryskiwaczy wojskowych – jak przebiega proces?

Zanieczyszczenia, osady, nieprawidłowa instalacja – różne są przyczyny zużywania się wtryskiwaczy. Jednak zakup nowych części nie jest konieczny. Można je poddać regeneracji. To bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej sprawności i najwyższej jakości produktu. WUZETEM daje wtryskiwaczom drugie życie.

Deglobalizacja szansą dla polskiego przemysłu motoryzacyjnego

Wybuch pandemii i zamrożenie światowych gospodarek spowodowały, że przedsiębiorcy z sektora produkcyjnego zorientowali się, jak nieelastyczne potrafią być łańcuchy dostaw w obecnej formie. Tym samym w poszukiwaniu lepszej logistyki i zapewnieniu ciągłości dostaw, zjawisko deglobalizacji zaczęło przyjmować realne kształty, co było tematem dyskusji na XVII Kongresie Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego.

WUZETEM wprowadza nowe opakowania produktów

W listopadzie b.r. firma WUZETEM rozpoczęła proces wprowadzania nowych opakowań produktów, dopasowując je do oczekiwań klientów. Wzór nowych opakowań został dostosowany do spójnej linii graficznej, jaką posługuje się przedsiębiorstwo. Proces wymiany pudełek będzie następował stopniowo, a dotychczas używane opakowania będą sukcesywnie zastępowane nowymi.

Firma WUZETEM jest światowym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Ma w swojej ofercie kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów części z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Główną specjalizacją firmy WUZETEM, szczególnie kojarzoną na rynku motoryzacyjnym są rozpylacze, wtryskiwacze i elementy tłoczące. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. WUZETEM działa aktywnie na rynku międzynarodowym, prowadząc działalność na ponad 30 rynkach zagranicznych. Produkty WUZETEM zbierają zazwyczaj pozytywne opinie użytkowników i mechaników. Więcej informacji na temat oferty firmy można znaleźć w powyższych artykułach.