Cykl szkoleń dla serwisów regenerujących części – Akademia Wuzetem

6 listopada 2023, 9:48

Akademia Wuzetem to cykl spotkań szkoleniowo-integracyjnych dla przedstawicieli kluczowych serwisów regeneracyjnych w Polsce, a wkrótce również klientów z rynków eksportowych. Akademia WUZETEM ma przybliżyć klientom działalność firmy, pokazać wysoką jakość oferowanych produktów.

Kolejna edycja Akademii dobiegła końca, a następna nadchodzi

Dotychczas odbyły się już 3 edycje spotkań w ramach Akademii. Pierwsza edycja miała miejsce 13 października 2022 i wzięło w niej udział 25 klientów, reprezentujących 16 serwisów z całej Polski. Druga edycja odbyła się w maju 2023. Wtedy podczas dwóch spotkań dla serwisów regeneracyjnych wzięło udział łącznie 30 serwisów (14 serwisów w I terminie i 16 w terminie drugim) Dodatkowo w ramach Akademii odbyło się w czerwcu spotkanie z dystrybutorami WUZETEM (12 firm z całej Polski). To dystrybutorzy, którzy są bezpośrednim klientem WUZETEM w zakresie zakupu rozpylaczy do silników diesla. III edycja Akademii, podczas której wzięło udział 17 serwisów, miała miejsce w październiku 2023 r. Już wkrótce edycja IV, w której udział weźmie 10 serwisów. Głównym celem tej inicjatywy jest prezentacja oferty produktowej oraz procesu produkcyjnego, a także przybliżenie najważniejszych czynników mających wpływ na jakość produktów wytwarzanych przez WUZETEM, które trafiają do klientów największych serwisów regeneracyjnych w Polsce.
Pierwsza część spotkania, w ramach której klienci mogą poznać i zobaczyć z bliska, „gdzie bije serce” WUZETEM, czyli – “z wizytą w fabryce”. Goście, pod okiem ekspertów firmy, zwiedzają fabrykę, poznają technologie produkcyjne oraz mogą zobaczyć kolejne procesy produkcyjne produktów, z których korzystają na co dzień. Część prezentacyjna i dyskusyjna spotkania to czas, kiedy eksperci dzielą się z klientami swoją wiedzą merytoryczną i doświadczeniem. To również doskonała okazja do wysłuchania potrzeb klientów i problemów, z jakimi borykają się na co dzień w swojej pracy i realne wsparcie dla nich.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!