Nowe części w ofercie MotoRad

8 kwietnia 2025, 12:25

MotoRad kontynuuje rozszerzanie swojego portfolio produktów, wprowadzając 52 nowe części w kwietniu 2025 roku. Dzięki silnej obecności zarówno w sektorze OEM, jak i rynku aftermarket, MotoRad opracowuje komponenty do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych oraz aplikacji przemysłowych.

fot. unsplash.com

Kluczowe nowości w ofercie MotoRad:

  • Termostat 1277-90K – zaprojektowany do zastosowań w Volvo, obejmujący ponad 1,1 miliona pojazdów w eksploatacji.
  • Kruciec cieczy chłodzącej CH8054 – pasuje do samochodów Audi, obejmując ponad 5,3 miliona pojazdów.
  • Korek wlewu chłodnicy T111 – zapewnia niezawodność systemu chłodzenia dla ponad 1,3 miliona pojazdów Audi.
  • Korek wlewu oleju M0223 – zapewnia pewne uszczelnienie dla ponad 10,5 miliona pojazdów Hyundai.
  • Korek filtra oleju MO316 – zapewnia precyzyjne dopasowanie dla ponad 7,3 miliona pojazdów Audi.

Oprócz tradycyjnych rozwiązań zarządzania silnikiem, MotoRad wzmacnia swój program czujników, oferując czujniki w jakości OE, zaprojektowane z myślą o precyzji i trwałości. Wśród nich znajdują się:

  • Czujniki położenia wału rozrządu/wału korbowego – wykonane z materiałów ferromagnetycznych, odpornych na ekstremalne temperatury, zapewniające precyzyjne sygnały napięcia.

Ulepszona wizualizacja produktu za pomocą materiałów wizualnych 360°

Aby użytkownicy mogli lepiej poznać produkty, MotoRad wprowadził filmy 360° z produktami, które są teraz dostępne na jego stronie internetowej oraz w TecDoc. Te interaktywne filmy oferują szczegółowy widok komponentów, pomagając użytkownikom pewnie wybrać odpowiednią część.

Patrząc w przyszłość, MotoRad planuje rozszerzenie swojej oferty o nowe kategorie produktów w 2025 roku, w tym cewki zapłonowe, czujniki masowego przepływu powietrza oraz komponenty do pojazdów ciężarowych, co jeszcze bardziej umocni pozycję firmy jako kompleksowego dostawcy rozwiązań w przemyśle motoryzacyjnym.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

pavko97, 8 kwietnia 2025, 13:34 3 0

KRUCIEC?

Odpowiedz

krutki kruciec, 9 kwietnia 2025, 10:56 2 0

- przynajmniej wiadomo, że AI nie pisało :D

Odpowiedz