WUZETEM na targach AAPEX 2023 w Las Vegas

1 listopada 2023, 10:15

W dniach 31 października – 2 listopada odbywają się targi, gdzie spotkali się producenci, dostawcy, dystrybutorzy oraz sprzedawcy części samochodowych i technologii rynku motoryzacyjnego. Wyzwania motoryzacyjnego rynku wtórnego spotykały się tam z konkretnymi rozwiązaniami.

W targach wzięła udział polska firma WUZETEM – producent stalowych komponentów precyzyjnych do o pojazdów, maszyn i urządzeń, który oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Firma specjalizuje się w produkcji rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących, Części do wtryskiwaczy silników wysokoprężnych WUZETEM wykorzystywane są na co dzień w zakładach regeneracyjnych na całym świecie. Rozpylacze do układów wtryskowych silników diesla, mają zastosowanie w autach takich renomowanych marek, jak Toyota, Mercedes-Benz, BMW, etc. Produkty WUZETEM dostępne są w 47 krajach na świecie.

Uczestnictwo WUZETEM, w tak istotnych dla motoryzacyjnego rynku wtórnego targach, jest ważne nie tylko z punktu widzenia samej branży, ale także obecności produktów WUZETEM na rynku amerykańskim. Firma ma tu dominującą pozycję dostawcy podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego, ale i kolejowego. Ponad 40% swojej produkcji spółka sprzedaje do USA i deklaruje zwiększenie udziału na tym rynku w kolejnych latach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!