Akademia WUZETEM – kolejne szkolenia już wkrótce!

13 marca 2024, 23:59

Przed nami kolejne dwie edycje cyklu spotkań szkoleniowo-integracyjnych dla przedstawicieli kluczowych serwisów regeneracyjnych w Polsce. Eksperci WUZETEM przeprowadzą w tym roku aż cztery takie szkolenia, w jednym z nich udział wezmą przedstawiciele warsztatów zza granicy.

Nowa edycja cyklu spotkań edukacyjnych WUZETEM

Akademia WUZETEM to autorski program WUZETEM, który powstał z myślą o klientach firmy. Jest co cykl spotkań szkoleniowo-integracyjnych dla przedstawicieli kluczowych serwisów regeneracyjnych w Polsce. W ubiegłym roku odbyło się kilka edycji spotkań. Co działo się w ich trakcie? Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.

W trakcie szkoleń prezentowane są poszczególne etapy produkcji najbardziej precyzyjnej części wtryskiwaczy silników wysokoprężnych – rozpylaczy, a eksperci firmy WUZETEM chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Klienci mogą zobaczyć z bliska, „gdzie bije serce” WUZETEM – pod przewodnictwem ekspertów WUZETEM mogą poznać fabrykę oraz poszczególne etapy produkcji rozpylacza – najbardziej wymagającego elementu układu wtryskowego w silnikach Diesla. Jest to również okazja do wymiany wzajemnych doświadczeń i odbycia bardzo ciekawych rozmów. Producent zdaje sobie sprawę z tego, że wymiana doświadczeń jest dla rozwoju technologii bezcenna. Dlatego w tym roku planuje kolejne spotkania w ramach Akademii:

  • dwa spotkania dla serwisów regeneracyjnych z Polski – w połowie maja
  • dwa spotkania – jedno dla serwisów z Polski i pierwsze tego typu spotkanie dla serwisów zagranicznych – w połowie października

WUZETEM – globalny dostawca z Polski

Wuzetem jest globalnym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów.

Spółka działa nieprzerwanie od ponad 70 lat, a jej produkty są dostępne w 47 krajach na świecie. Zatrudnia 270 pracowników. Ostatnie lata to liczne zmiany w funkcjonowaniu praktycznie na każdym poziomie: od planowania produkcji po sprzedaż. Zaowocowało to niemal dwukrotnym zwiększeniem produkcji, a także podwojeniem obrotów. Warto dodać, że 100% produkcji odbywa się w fabryce WUZETEM.

Podczas wydarzenia, przedstawiciele serwisów oraz dystrybutorów mogą obejrzeć zakład produkcyjny firmy i zapoznać się z technologiami, systemem kontroli jakości, historią oraz planami na przyszłość WUZETEM.

Artykuł sponsorowany WUZETEM

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!