Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
14:50 Nowość w ofercie Nittery 14:00 Konkurs Hengst – wyniki 23.05 Nowy kompresor klimatyzacji w ofercie BORG Automotive Reman 23.05 W Stambule wybrano nowy zarząd FIGIEFA. Zasiądzie w nim przedstawiciel Polski. 22.05 Jak się “robi” downsizing? Wyjaśnia Dr.Motor Automotive.

ROWE

Oleje i smary premium z atrakcyjną marżą – wywiad z przedstawicielem marki ROWE Hightec

Firma ROWE MOTOR OIL to producent olejów silnikowych, smarów, płynów chłodniczych oraz dodatków paliwowych, który zamierza w najbliższym czasie zwiększyć swoje zaangażowanie na polskim rynku motoryzacyjnym. Firmie pomaga w tym osoba znana w polskim sektorze aftermarketu – Filip Dudziński, który został przedstawicielem marki ROWE Hightec na rynki naszej części Europy. Z rozmowy z nim, chcieliśmy […]

ROWE to niemiecka firma rodzinna, produkująca środki smarne, oferowane na rynku lokalnym oraz w kilkudziesięciu krajach na całym świecie pod marką ROWE HIGHTEC. Firma istnieje od 1995 r., jednak jej dynamiczny rozwój nastąpił po roku 2014, kiedy to oddano do użytku jedną z najnowocześniejszych fabryk środków smarnych w Europie. ROWE produkuje oleje silnikowe klasy premium, płyny chłodnicze, płyny hamulcowe, smary, a także dodatki do paliw i innego rodzaju chemię motoryzacyjną. Na polskiej stronie ROWE znajdziemy katalog „dobierz olej”. Firma angażuje się w sponsoring motorsportu, prowadząc własny dział ROWE RACING, wspiera także projekty na rzecz działalności kulturalnej i społecznej. Więcej informacji na temat firmy ROWE i jej oferty środków smarnych można znaleźć w artykułach z tej kategorii.