Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
12.07 Szpachlowany… wahacz? Wyższy poziom druciarstwa w dostawczaku. 12.07 Konkurs Continental – wyniki 11.07 Kolejny ważny gracz aftermarketu jest przygotowany na elektryczną transformację 10.07 Akumulator nie lubi upałów – jak przedłużyć jego żywotność? 10.07 Jakie samochody mechanicy naprawiają najchętniej? Czy często odmawiają naprawy?

Stag

Czy zbiornik LPG może ulec uszkodzeniu? Co ile wymieniać zbiornik LPG?

Zbiornik gazu LPG to ważna część instalacji gazowej w samochodach. Stan zbiornika ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo. Nikt nie chce doprowadzić do wybuchu gazu. Czy zbiornik LPG może ulec uszkodzeniu? Jakie uszkodzenia zbiorników gazu LPG są najczęściej spotykane? Co ile wymieniać zbiornik gazu LPG?

Wtryskiwacze LPG – objawy awarii. Kiedy je wymieniać?

Nasz kraj wciąż jest zdecydowanym liderem pod względem liczby aut na gaz, poruszających się po drogach. Kluczowym elementem każdej instalacji gazowej LPG są wtryskiwacze. Jakie są objawy ich awarii? Co ile wymieniać wtryskiwacze LPG? Zapytamy o to eksperta.

Nowy partner wkracza z nową kategorią do Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Marka STAG dołączyła do Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. W najbliższej edycji zawodów młodzi pasjonaci motoryzacji powalczą o nagrody w nowej kategorii – Młody Instalator LPG, której partnerem jest AC SA, właściciel marki STAG.

Firma AC SA, właściciel marki STAG, dołącza do Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Młody Instalator LPG to kategoria, która pojawi się w najbliższej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Strategicznym Partnerem przedsięwzięcia została białostocka firma AC SA, właściciel marki STAG. Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to ogólnopolski projekt edukacyjny, skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych kształcących w kierunkach technicznych związanych z motoryzacją. Jego celem jest rozwój talentów, pasji i umiejętności młodych ludzi, zgodnie […]

LPG do silnika z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Pytania do eksperta.

Im wyższe ceny paliw na stacjach, tym większe zainteresowanie instalacjami gazowymi LPG. Coraz większe grono kierowców zastanawia się, czy instalację LPG można zamontować do silnika z bezpośrednim wtryskiem paliwa? Na przykład do małolitrażowego, turbodoładowanego silnika benzynowego, które to konstrukcje od kilkunastu lat dominują pod maskami samochodów. Downsizing w pojemności plus downsizing w kosztach utrzymania auta […]

Pierwsze kroki z wtryskiem bezpośrednim – STAG z programem dla warsztatów

„Pierwszy montaż” to nazwa programu skierowanego do warsztatów samochodowych, które chciałyby montować instalacje autogaz w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Program wspiera marka STAG – producent instalacji autogaz.

Marka STAG wspiera warsztaty

Firma AC S.A., właściciel marki STAG, przygotowała pakiet pomocowy dla warsztatów współpracujących i montujących instalacje STAG. Materiały ochrony osobistej, materiały marketingowe i rekomendacje oraz eksperckie konsultacje online mogą okazać się pomocne w działalności podczas pandemii.

Firma AC S.A. wspiera białostocki szpital

Firma AC S.A. przekazała maseczki ochronne Szpitalowi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku.

Sektor LPG ma się dobrze – wywiad

Rozwijająca się elektromobilność jest segmentem w sposób naturalny konkurencyjnym dla rynku paliw alternatywnych takich jak np. gaz LPG czy CNG. Dodatkowo, silniki benzynowe są coraz częściej wyposażone w systemy ograniczające emisję szkodliwych związków, które jak dotąd były stosowane tylko w jednostkach wysokoprężnych. Mogłoby się wydawać, że czas pojazdów zasilanych LPG niedługo przeminie. Okazuje się jednak, […]

STAG wprowadza nowy reduktor R02 EL

Mniejsza liczba połączeń, zapewnienie większej szczelności, ułatwienie i skrócenie czasu montażu pracownikom warsztatów montujących instalacje autogaz – te trzy cechy charakteryzują nowy produkt marki STAG, który wchodzi właśnie do sprzedaży.

STAG (marka należąca do firmy AC SA) to jeden z pierwszych i najbardziej znanych w Polsce producentów instalacji gazowych do samochodów. Obecnie firma poza szeroką ofertą elementów instalacji LPG posiada także sieć serwisów, oferujących montaż autogazu. STAG posiada własne centrum badawczo-rozwoje, w którym opracowuje instalacje do większości samochodów poruszających się po drogach w Europie. Są to zarówno instalacje LPG jak i CNG. W ofercie STAG znajdziemy instalacje do silników gaźnikowych, wyposażonych w wielopunktowy jak i bezpośredni wtrysk paliwa. Oferuje także w osobnej sprzedaży także elementy instalacji, takie jak listwy wtryskowe, sterowniki, reduktory czy czujniki ciśnienia. Więcej informacji na temat produktów marki STAG można znaleźć w powyższych artykułach.