Nowy partner wkracza z nową kategorią do Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

20 października 2023, 8:59

Marka STAG dołączyła do Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. W najbliższej edycji zawodów młodzi pasjonaci motoryzacji powalczą o nagrody w nowej kategorii – Młody Instalator LPG, której partnerem jest AC SA, właściciel marki STAG.

fot. Mateusz Koszycki

STAG nowym partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to ogólnopolski projekt edukacyjny, skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych kształcących w kierunkach technicznych związanych z motoryzacją. Jego celem jest rozwój talentów, pasji i umiejętności młodych ludzi, zgodnie z realiami, aktualnymi trendami i potrzebami rynku motoryzacyjnego.

W kolejnej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników młodzi pasjonaci motoryzacji będą mogli poszerzać swoją wiedzę i walczyć o nagrody w nowej kategorii – Młody Instalator LPG. Uczestnicy Mistrzostw będą czerpać wiedzę od ekspertów białostockiej spółki AC SA, lidera branży autogaz i jednego z największych producentów instalacji gazowych pod marką STAG.

fot. Mateusz Koszycki

Integralną częścią Mistrzostw są spotkania w ramach Akademii Młodego Mechanika. Ostatnie spotkanie Akademii odbyło się w październiku w Zespole Szkół Mechanicznych w Białymstoku. Kilkuset uczniów szkół technicznych nie tylko poznawało tajniki instalacji LPG, ale miało też okazję porozmawiać z gwiazdami świata motoryzacji – Jakubem Przygońskim i Grzegorzem Dudą.

– Poprzez udział w Mistrzostwach i Akademii chcemy wspierać rozwój młodych talentów w dziedzinie montażu instalacji LPG, a co za tym idzie – kształcić nowe pokolenie montażystów dla całej naszej branży – podkreśla Paweł Baraniuk, wiceprezes AC SA ds. Handlu i Rozwoju.

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kris, 26 października 2023, 8:25 0 0

Tutaj nie ma co szkolić, branża umiera śmiercią naturalną...

Odpowiedz