Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
12.07 Szpachlowany… wahacz? Wyższy poziom druciarstwa w dostawczaku. 12.07 Konkurs Continental – wyniki 11.07 Kolejny ważny gracz aftermarketu jest przygotowany na elektryczną transformację 10.07 Akumulator nie lubi upałów – jak przedłużyć jego żywotność? 10.07 Jakie samochody mechanicy naprawiają najchętniej? Czy często odmawiają naprawy?

WERTHER

Nie żyje Marek Jankowski – założyciel i prezes Werther International Polska

Firma Werther, dystrybutor wyposażenia i urządzeń dla warsztatów samochodowych, poinformowała w mediach społecznościowych o śmierci Marka Jankowskiego – założyciela polskiej spółki Werther International oraz jej wieloletniego prezesa.

Auto Partner SA organizuje MINITARGI. Tym razem w Nowym Targu.

Niewielkie, lokalne imprezy targowe to koncepcja realizowana od pewnego czasu przez firmę Auto Partner SA. W ostatnią sobotę czerwca dystrybutor zaprasza do Nowego Targu. Tym razem MINITARGI odbędą się na terenie filii Auto Partner SA.

Mobilna stacja klimatyzacji od Werther

Stacja do klimatyzacji Werther AC930 COUNTRY jest przystosowana do przewożenia i przemieszczania po nierównym terenie. Wyposażona jest w szybką blokadę wagi oraz duże pneumatyczne koła.

Wirtualny warsztat WERTHERa

Na pokazie zebrała się nieliczna grupka branżowców praktyków. Nie spodziewano się specjalnych wrażeń mimo gorących zachęt organizatora. Przestronne pomieszczenie biurowe w niczym nie zdradzało, aby mogło przemienić się w obszerny efektowny warsztat, a ponadto w 100 adaptacjach.

Werther na targach ProfiAuto Show 2017

Dystrybutor wyposażenia warsztatowego pokazał w Katowicach kompleksowe rozwiązania dla zakładów mechaniki samochodowej.

O nowych regulacjach w stolicy polskich Tatr – relacja z konferencji PISKP

Choć Zakopane nie rozpieszczało w tym roku piękną pogodą, atmosfera podczas XIII konferencji szkoleniowej Stacje Kontroli Pojazdów – 2017  była gorąca. Głównym przedmiotem zainteresowania uczestników były informacje dotyczące nowego kształtu prawa regulującego kontrolę techniczną pojazdów w Polsce, a także kwestie związane z projektem CEP 2.0.

Werther wprowadza udoskonalone analizatory

Potrzeba rozpoznania rodzaju czynnika w instalacji klimatyzatora w samochodzie wynika z faktu, że na rynku dostępne są różnego rodzaju mieszaniny czynników chłodniczych, a także z powodu  „nieautoryzowanych” praktyk w niektórych warsztatach samochodowych.

Klimatyzacja Samochodowa – szkolenia w 2017 roku

Firma WERTHER Polska, wspólnie z Kujawsko-Pomorskim Centrum Szkoleń i Certyfikacji, przygotowała na bieżący sezon cykl szkoleń dla profesjonalistów i początkujących.

Certyfikat ITS dla MUNSTERA

Firmie WERTHER International Polska Sp z o.o. został wydany certyfikat ITS uprawniający do stosowania na stacjach kontroli pojazdów urządzeń Munster 9000 3D. Certyfikat uzyskały wersje: uniwersalna LIFT oraz dwie mobilne: MOBILE i MOTION. MUNSTER pozwala na ciągły pomiar kątów poziomych i pionowych ustawienia kół pojazdów, a ponadto rozstawu osi, rozstawu kół, różnicy kątów skrętu i […]

Werther International to koncern specjalizujący się w produkcji podnośników samochodowych, montażownic do ogumienia, pras hydraulicznych, urządzeń do obsługi klimatyzacji, drobnych dźwigów i żurawików oraz podzespołów do wymienionych urządzeń. Firma posiada kilka fabryk w Europie oraz autoryzowaną sieć sprzedaży, do której należy spółka Werther Polska. Polski oddział firmy powstał w 2000 r. i zajmuje się wyposażaniem warsztatów samochodowych w urządzenia, a także świadczy usługi z zakresu ich napraw, konserwacji, dozoru technicznego itp. Prowadzi także szkolenia dla mechaników. Aktualnie ważnym elementem oferty firmy Werther stają się instrumenty diagnostyczne – testery i inne rozwiązania, przeznaczone dla współczesnych warsztatów. Więcej informacji na temat działalności i produktów Werther można znaleźć w artykułach z tej kategorii.