Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
12.04 Rozstrzygnięcia XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 12.04 Nowe opony dla elektryków od włoskiego producenta wchodzą na rynek 11.04 Wyniki finansowe Auto Partner SA – dystrybutor poprawił własny rekord 11.04 Jak produkowane są części regenerowane? Kampania FAAS Forum. 11.04 Moc nagród w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa – w tym wyjazd do fabryki komponentów hamulcowych Boscha!

Magneti Marelli

Szkolenia Marelli – kwiecień, maj i czerwiec

Prezentujemy grafik szkoleń zaplanowany przez firmę Marelli Aftermarket Poland na  kwiecień, maj oraz czerwiec. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

Szkolenia Marelli – marzec

Prezentujemy grafik szkoleń zaplanowany przez firmę Marelli Aftermarket Poland na marzec oraz kwiecień. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli. HARMONOGRAM SZKOLEŃ Lp DATA Miejsce Temat szkolenia Cena netto (zł) Pozostało miejsc Zapisy Marzec 1 2024-03-08 1 dzień Sosnowiec, ul. Inwestycyjna 11 (zobacz mapkę) Szkolenie z zakresu Ustawy o F-Gazach zakończone uzyskaniem zaświadczenia 450.00 3 ZAPISZ […]

Test akumulatorowych kluczy udarowych E-Lion od Magneti Marelli – podsumowanie

Przez ostatnie tygodnie, w zaprzyjaźnionym z naszą redakcją warsztacie pracowały najnowsze narzędzia, wprowadzane do oferty marki Magneti Marelli. Trzy klucze udarowe zasilane bateryjnie, a więc rodzina E-Lion, zostały poddane sprawdzeniu w realnych, docelowych warunkach eksploatacji. Do czego konkretnie je wykorzystywano? Jak się spisały? Ile kosztują? Jakie opinie na ich temat mają mechanicy? Odpowiedzi poniżej.

Plakaty techniczne dla kilkuset szkół – firmy z branży włączyły się w akcję edukacyjną

438 szkół o profilu motoryzacyjnym otrzymało przesyłki, zawierające edukacyjne plakaty techniczne, przygotowane przez firmy zajmujące się produkcją części samochodowych. Akcja zorganizowana z inicjatywy platformy Xpertis, spotkała się z szerokim odzewem i będzie kontynuowana w najbliższych miesiącach.

Marelli – szkolenia w lutym, marcu oraz kwietniu

Prezentujemy grafik szkoleń zaplanowany przez firmę Marelli Aftermarket Poland na luty, marzec oraz kwiecień. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

Akumulatorowe klucze udarowe E-Lion od Magneti Marelli – rozpoczynamy TEST

Do naszej redakcji, a w zasadzie do zaprzyjaźnionego z nią warsztatu, trafiły właśnie akumulatorowe klucze udarowe, stanowiące tegoroczną nowość produktową w ofercie marki Magneti Marelli. Rodzina produktów E-Lion to odpowiedź na coraz częściej wyrażane potrzeby mechaników samochodowych, którzy przekonują się do urządzeń zasilanych bateryjnie.

Szkolenia Marelli – styczeń 2024

Przedstawiamy plan szkoleń przygotowanych przez firmę Marelli Aftermarket Poland w styczniu. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

Szkolenia firmy Marelli – grudzień

Przedstawiamy plan szkoleń przygotowanych przez firmę Marelli Aftermarket Poland w grudniu. Wszystkie szczegóły dostępne są w poniższej tabeli.

Magneti Marelli to włoska marka części motoryzacyjnych i wyposażenia warsztatowego, obecnie należąca do spółki Marelli, utworzonej w konsekwencji sprzedaży biznesu Magneti Marelli S.p.A przez koncern Fiat Chrysler Automotive holdingowi CK Corporation oraz spółce Calsonic Kansei Corporation. Marelli posiada ok. 170 zakładów produkcyjnych i centrów badawczo-rozwojowych na całym świecie. Produkuje systemy, moduły oraz zaawansowane techniczne komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego oraz rynku posprzedażnego, w tym warsztatów samochodowych. Historycznie, Magneti Marelli istnieje od 1919 r. Przez większą część swojego istnienia firma była powiązana z koncernem Fiat, rozwijając także działalność na rynku aftermarket. Do dziś dostępne na rynku wtórnym produkty marki zbierają dobre opinie użytkowników. Więcej informacji na temat produktów Magneti Marelli można znaleźć w powyższych artykułach.