Menu

Magneti Marelli

Grudniowe szkolenia Marelli

Firma Marelli opublikowała terminarz ostatnich w tym roku szkoleń. Wszystkie informacje dostępne są w poniższej tabeli.

Szkolenia Marelli w listopadzie – grafik

Firma Marelli przygotowała grafik szkoleń w nadchodzącym miesiącu – listopadzie. Wszystkie szczegóły zawiera poniższa tabela.

Szkolenia Marelli w październiku

Znany jest już kalendarz szkoleń firmy Marelli w październiku. Wszystkie informacje zawiera poniższa tabela.

Szkolenia Marelli we wrześniu

Firma Marelli opublikowała terminarz szkoleń we wrześniu. Wszelkie szczegóły zawiera poniższa tabela.

Czujnik położenia pedału gazu – awarie. Wszystko, co powinien wiedzieć mechanik.

Zapalona kontrolka check engine, zbyt wysoka prędkość obrotowa silnika na biegu jałowym i słaba reakcja na naciskanie pedału gazu albo brak reakcji? To typowe problemy, jakich powodem może być uszkodzony czujnik położenia pedału gazu. Jak działa ten czujnik? Jaką pełni rolę? Zapytaliśmy ekspertów także o najważniejszą kwestię, czyli awarie czujnika położenia pedału gazu.

Harmonogram szkoleń Marelli w sierpniu

Firma Marelli nie robi przerwy wakacyjnej w organizacji szkoleń i opublikowała właśnie terminarz spotkań w sierpniu. Wszystkie szczegóły znajdują się w poniższej tabeli.

Aktualizacja testerów diagnostycznych Marelli

Magneti Marelli Aftermarket informuje o pojawieniu się aktualizacji oprogramowania Car. Najnowsza wersja oznaczona została numerem 206.

Szkolenia Marelli – terminarz na czerwiec

Poniżej prezentujemy czerwcowy terminarz szkoleń firmy Marelli. Wszelkie szczegóły zawiera tabela.

Szkolenia Marelli w maju – terminarz

Firma Marelli zaprezentowała terminarz szkoleni w maju. Wszelkie szczegóły dostępne sa w poniższej tabeli.

Magneti Marelli to włoska marka części motoryzacyjnych i wyposażenia warsztatowego, obecnie należąca do spółki Marelli, utworzonej w konsekwencji sprzedaży biznesu Magneti Marelli S.p.A przez koncern Fiat Chrysler Automotive holdingowi CK Corporation oraz spółce Calsonic Kansei Corporation. Marelli posiada ok. 170 zakładów produkcyjnych i centrów badawczo-rozwojowych na całym świecie. Produkuje systemy, moduły oraz zaawansowane techniczne komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego oraz rynku posprzedażnego, w tym warsztatów samochodowych. Historycznie, Magneti Marelli istnieje od 1919 r. Przez większą część swojego istnienia firma była powiązana z koncernem Fiat, rozwijając także działalność na rynku aftermarket. Do dziś dostępne na rynku wtórnym produkty marki zbierają dobre opinie użytkowników. Więcej informacji na temat produktów Magneti Marelli można znaleźć w powyższych artykułach.