Menu

Febi

Rozwiązania febi: Awarie tylnego zacisku w samochodach grupy VAG

Zaciski hamulcowe są jednym z podstawowych elementów układu hamulcowego, które odpowiadają za bezpieczeństwo. Często awaria zacisku może zostać naprawiona poprzez jego regenerację. Specjaliści marki febi przedstawiają przyczyny awarii tylnych zacisków hamulcowych samochodów marek Audi, VW, Škoda i SEAT. Informują jakie usterki dyskwalifikują zacisk hamulcowy z naprawy i wyjaśniają, co warto wymienić przy okazji aby uniknąć […]

Rozwiązania SWAG: Kiedy wymienić zużytą poduszkę skrzyni biegów?

Jednym z trzech punktów mocowania zespołu napędowego do karoserii jest poduszka skrzyni biegów. Specjaliści marki SWAG tłumaczą dlaczego dobry stan łapy skrzyni biegów jest ważny i opisują objawy, które występują w przypadku zużytej poduszki skrzyni biegów w samochodach Fiat Punto 1.4T, Fiat Grande Punto oraz Alfa Romeo Mito 1.4T.

Konkurs febi – WYNIKI

Dziękujemy za udział w konkursie, którego patronem została marka febi. Aby zagrać, należało wykazać się kreatywnością na temat jednego z produktów febi. Zobacz czy wygrałeś.

Rozwiązania febi: wymiana pompy wody z uszczelką

Specjaliści marki febi radzą jak poprawnie wymienić pompę wody w samochodach z silnikami diesla 2.0 oraz 2.2 takich marek jak: Citroen, DS, Fiat, Ford, Jaguar, Lancia, Land Rover, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Toyota i Vauxhall.

O motoryzacji bez cenzury – trzynasty odcinek podcastu Warsztatowiec.info

Głównym tematem nowego odcinka podcastu, przygotowanego przez redaktorów portalu Warsztatowiec.info jest wymiana płynu hamulcowego – jej doniosłe znaczenie, a także powody jej częstego zaniedbywania przez kierowców. Redaktorzy rozmawiają także o tworzącej się koalicji krajów, które zamierzają sprzeciwić się wprowadzeniu zakazu produkcji samochodów z silnikami spalinowymi.

Zmiany w asortymencie świec żarowych bilstein group

Zmiany wprowadzone w asortymencie świec żarowych febi, SWAG oraz Blue Print zapewnią ujednoliconą ofertę w zakresie produktów, opakowania oraz ilości sprzedażowych.

Rozwiązania febi bilstein: wymiana silnika napędu wycieraczki tylnej w Audi A4 Avant [FILM]

W samochodzie Audi A4 Avant (model 8K), produkowanym w latach 2007 – 2015, spotykaną usterką jest brak powrotu wycieraczki tylnej szyby do pozycji wyjściowej. W filmie instruktażowym febi bilstein zaprezentowano wymianę silniczka napędu, które rozwiązuje ten problem.

Konkurs febi bilstein – wyniki

Wraca legendarny kalendarz febi bilstein, który teraz można wygrać w konkursie. Zrealizowany wśród malowniczych plaż, będzie wspaniałym uzupełnieniem każdego wnętrza. Odpowiedz na konkursowe pytania, by mieć szansę na zdobycie jednego z pięciu kalendarzy, ufundowanych przez firmę febi bilstein.

febi Bilstein to obecnie jedna z marek części motoryzacyjnych, należących do grupy Bilsteingroup. Niemieckie przedsiębiorstwo jest jednym z najstarszych na rynku producentów części zamiennych do samochodów – korzenie marki sięgają roku 1844. febi jest firmą rodzinną, zarządzaną przez kolejne pokolenia rodu Bilsteinów. Obecnie posiada w swojej ofercie części z kilkunastu różnych grup produktowych, we wszystkich swoich magazynach posiadając ponad 100 mln produktów. Części febi są dostępne w ponad 170 krajach świata. febi część swojego asortymentu produkuje samodzielnie, natomiast część sprowadza od zaufanych dostawców, przeprowadzając zaawansowaną kontrolę jakości, by utrzymać dobre opinie klientów. Więcej informacji na temat produktów febi można znaleźć w artykułach w tej kategorii.