Menu

Febi

Zmiany w asortymencie świec żarowych bilstein group

Zmiany wprowadzone w asortymencie świec żarowych febi, SWAG oraz Blue Print zapewnią ujednoliconą ofertę w zakresie produktów, opakowania oraz ilości sprzedażowych.

Rozwiązania febi bilstein: wymiana silnika napędu wycieraczki tylnej w Audi A4 Avant [FILM]

W samochodzie Audi A4 Avant (model 8K), produkowanym w latach 2007 – 2015, spotykaną usterką jest brak powrotu wycieraczki tylnej szyby do pozycji wyjściowej. W filmie instruktażowym febi bilstein zaprezentowano wymianę silniczka napędu, które rozwiązuje ten problem.

Konkurs febi bilstein – wyniki

Wraca legendarny kalendarz febi bilstein, który teraz można wygrać w konkursie. Zrealizowany wśród malowniczych plaż, będzie wspaniałym uzupełnieniem każdego wnętrza. Odpowiedz na konkursowe pytania, by mieć szansę na zdobycie jednego z pięciu kalendarzy, ufundowanych przez firmę febi bilstein.

Kalendarz Inter Cars na rok 2023 – znamy szczegóły

Inter Cars opublikował pierwsze plansze odnoszące się do wyczekiwanej przez klientów publikacji. Kalendarz na 2023 rok jest już gotowy i niedługo trafi do mechaników i partnerów biznesowych dystrybutora.

Powraca kalendarz warsztatowy febi – tym razem zdjęcia wykonano w Kolumbii

W roku 2023 ponownie będziemy mogli korzystać z kalendarza warsztatowego febi. Zdjęcia do najnowszego wydania powstały w Kolumbii wczesnym latem roku 2022. W poprzednich latach pandemia uniemożliwiła przygotowanie pracochłonnego materiału.

febi Bilstein to obecnie jedna z marek części motoryzacyjnych, należących do grupy Bilsteingroup. Niemieckie przedsiębiorstwo jest jednym z najstarszych na rynku producentów części zamiennych do samochodów – korzenie marki sięgają roku 1844. febi jest firmą rodzinną, zarządzaną przez kolejne pokolenia rodu Bilsteinów. Obecnie posiada w swojej ofercie części z kilkunastu różnych grup produktowych, we wszystkich swoich magazynach posiadając ponad 100 mln produktów. Części febi są dostępne w ponad 170 krajach świata. febi część swojego asortymentu produkuje samodzielnie, natomiast część sprowadza od zaufanych dostawców, przeprowadzając zaawansowaną kontrolę jakości, by utrzymać dobre opinie klientów. Więcej informacji na temat produktów febi można znaleźć w artykułach w tej kategorii.