Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
12.07 Szpachlowany… wahacz? Wyższy poziom druciarstwa w dostawczaku. 12.07 Konkurs Continental – wyniki 11.07 Kolejny ważny gracz aftermarketu jest przygotowany na elektryczną transformację 10.07 Akumulator nie lubi upałów – jak przedłużyć jego żywotność? 10.07 Jakie samochody mechanicy naprawiają najchętniej? Czy często odmawiają naprawy?

M-TECH

LSPRO – nowa gama retrofitów LED w ofercie producenta

Po dobrze przyjętej przez rynek serii retrofitów LED LSPRONG, firma M-TECH wprowadza zupełnie nową gamę produktów o nazwie LED set LSPRO, z serii SMART.  W pierwszej kolejności do oferty trafią LEDowe zamienniki tradycyjnych żarówek halogenowych typu H1, H4, H7, H8, H11, HB3, HB4, HIR2 i H15.

4 nowe modele lamp roboczych w ofercie M-TECH

Firma M-TECH rozszerzyła ofertę lamp roboczych popularnej serii „ECONO”. Do oferty trafiają 4 nowe modele. Lampy WLE to rozwiązanie dla użytkowników, u których ze względu na rodzaj wykonywanej pracy, dodatkowe oświetlenie zwane potocznie roboczym często ulega uszkodzeniu, więc poszukują na rynku niedrogiego rozwiązania spełniającego odpowiednie wymagania świetlne.

Czujniki parkowania – rodzaje, problemy, awarie i… śmieszne historie – rozmowa z ekspertami

Jakie czujniki parkowania są obecnie produkowane? Które są najpopularniejsze? Jakie sprawiają problemy podczas montażu? Porozmawiamy z ekspertami ze znanej firmy produkującej czujniki parkowania, a także z popularnego warsztatu, w którym czujniki są montowane i naprawiane.

Konkurs M-TECH – wyniki

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez MotoFocus we współpracy z firmą M-TECH. Zrób zdjęcie swojego samochodu w odpowiedniej scenerii tak, aby uchwycić jego światła. Prześlij zrobione zdjęcie wraz z opisem, aby wziąć udział konkursie i zdobyć szansę na wygranie zestawu nagród.

Lampy warsztatowe M-TECH segmentu niskobudżetowego ECONO – IL11

Do oferty lamp inspekcyjnych serii ECONO firmy M-TECH trafia zupełnie nowy model lampy czołowej. IL11 to propozycja, która przedstawia najnowsze trendy i rozwiązania w podejściu producentów do tego typu oświetlenia.

O motoryzacji bez cenzury – dziesiąty odcinek podcastu Warsztatowiec.info

Retrofity LED i dotyczące ich przepisy są głównym tematem najnowszego odcinka podcastu, przygotowywanego przez redaktorów portalu Warsztatowiec.info. Redaktorzy rozprawiają się z mitami narosłymi wokół retrofitów, wykorzystywanych w branży automotive.

Poszerzenie oferty retrofitów LED M-TECH o niestandardowe referencje

Firma M-TECH od kilkunastu lat oferuje szeroki asortyment oświetlenia samochodowego. Bardzo ważnym elementem w ofercie są żarówki LED będące zamiennikami tradycyjnych żarówek pomocniczych takich jak W5W, P21W czy W21W. Wsłuchując się w głos rynku, firma postanowiła wprowadzić dwie nowe serie retrofitów i zamienniki najbardziej popularnych modeli z diodami typu FLUX, które zamieniono na SMD.

M-TECH to polska firma, specjalizująca się w branży oświetlenia samochodowego. Choć jej historia jest stosunkowo krótka (od 2007 r.), zdążyła rozwinąć szerokie portfolio produktów, zarówno w sektorze oświetlenia halogenowego, ksenonowego oraz LED. Produkując żarówki oraz inne źródła światła, M-TECH korzysta z wysokiej jakości komponentów, pochodzących od wiodących producentów oświetlenia, zgodnych ze standardami europejskimi. Aktualnie żarówki, retrofity LED, żarniki ksenonowe, lampy robocze, tzw. LED sety oraz inne źródła światła M-TECH są dystrybuowane w ponad 60 krajach na 5 kontynentach. Więcej informacji na temat firmy M-TECH oraz jej oferty można znaleźć w artykułach z tej kategorii.