4 nowe modele lamp roboczych w ofercie M-TECH

8 lutego 2024, 15:47

Firma M-TECH rozszerzyła ofertę lamp roboczych popularnej serii „ECONO”. Do oferty trafiają 4 nowe modele. Lampy WLE to rozwiązanie dla użytkowników, u których ze względu na rodzaj wykonywanej pracy, dodatkowe oświetlenie zwane potocznie roboczym często ulega uszkodzeniu, więc poszukują na rynku niedrogiego rozwiązania spełniającego odpowiednie wymagania świetlne.

Nowe modele lamp z jednej strony są kontynuacją już dostępnych lamp tak jak WLE35 i WLE45, a z drugiej strony uzupełnieniem jej o zupełnie nowe modele jak WLE52 i WLE53.

WLE35 to tak jak WLE33, WLE34 oraz WLE36 lampa o klasycznym okrągłym kształcie. Za strumień świetlny odpowiadają 54 diody typu SMD, a obudowa o grubości 45 mm gwarantuje odpowiednie odprowadzenie ciepła, chroniąc samą lampę przed przegrzaniem i przepaleniem, nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Dodatkowo lampa została wyposażona w tzw. funkcję hallo pełniącą rolę światła pozycyjnego.

 

Model WLE45 to podobnie jak WLE43, WLE44 oraz WLE46 to produkt o charakterystycznym i niezwykle popularnym wśród użytkowników kwadratowym kształcie. Podobnie jak we wcześniej opisywanym modelu źródłem światła są diody typu SMD (46 x LED), a obudowa o grubości 47 mm pozwala na maksymalne ich wykorzystanie nie wpływając na ich żywotność.

Kolejne dwa wprowadzane do oferty modele WLE52 i WLE53 to zupełnie nowe produkty w gamie ECONO. Obie lampy mają kształt sześcioboku, a za strumień świetlny odpowiadają mocne 3W diody typu HP. To co jednak wyróżnia oba produkty spośród pozostałych modeli serii ECONO oraz pozostałych lamp dostępnych na rynku to zastosowanie specjalnej kratki na froncie, której zadaniem jest ochrona lampy przed uderzeniami kamieni, często lecących spod kół zwłaszcza podczas jazdy w terenie czy gałęzi drzew będących nieodłącznym elementem wypraw typu off-road. Dodatkowo, lampy zostały wyposażone w soczewki typu 4D pozwalające na pełne wykorzystanie zastosowanych źródeł światła w postaci 3W diod LED typu HP (high power).

Wszystkie zaprezentowane modele WLE35, WLE45, WLE52 i WLE53 posiadają w zestawie klamrę mocującą wraz ze wszystkimi potrzebnymi do instalacji elementami. Dodatkowo nowo wprowadzane lampy posiadają klasą wodoodporności IP67 co oznacza, że urządzenie jest całkowicie pyłoszczelne, natomiast jego podzespoły są zabezpieczone drutem przed dostępem pyłu oraz odporne na krótkotrwałe zanurzenie w wodzie.

Należy pamiętać, że lampy robocze nie posiadają homologacji drogowej, zatem nie mogą być używane na drogach publicznych na terenie Unii Europejskiej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!