Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
12.04 Rozstrzygnięcia XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 12.04 Nowe opony dla elektryków od włoskiego producenta wchodzą na rynek 11.04 Wyniki finansowe Auto Partner SA – dystrybutor poprawił własny rekord 11.04 Jak produkowane są części regenerowane? Kampania FAAS Forum. 11.04 Moc nagród w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa – w tym wyjazd do fabryki komponentów hamulcowych Boscha!

Auto Partner SA

Wyniki finansowe Auto Partner SA – dystrybutor poprawił własny rekord

W 2023 roku Grupa Auto Partner odnotowała najwyższe w swojej historii przychody i znaczący wzrost procentowy rok do roku.

Raport miesięczny z przychodów Grupy Auto Partner – styczeń 2024

Grupa Auto Partner ujawniła swoje przychody ze sprzedaży za styczeń 2024 roku. Co ciekawe, wzrost względem stycznia z ubiegłego roku wynosi ponad 20%.

Oferta Triscan została poszerzona o uniwersalną osłonę przegubu

Każdy mechanik wie jak kłopotliwa i czasochłonna potrafi być wymiana gumowej osłony przegubu. Aby ułatwić i przyspieszyć taka wymianę, Triscan wprowadził na rynek nowy produkt, dzięki któremu czas wymiany i jej kłopotliwość zostaną ograniczone do minimum.

Samochód zastępczy w warsztacie niezależnym – jak popularna jest ta usługa?

Warsztaty niezależne działające na polskim rynku rozwiajają się, stopniowo poszerzając portfolio usług. Czy jedną z tych najpopularniejszych jest wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy? Przedstawiamy wyniki naszej ankiety, w której sprawdziliśmy m.in., które serwisy przede wszystkim wdrożyły usługę wynajmu oraz gdzie jest ona częściej płatna, a gdzie darmowa?

Dobra passa wyników finansowych Auto Partner S.A. wciąż trwa!

Grupa Auto Partner, jeden z największych na rynku polskim dystrybutorów części samochodowych, po trzech kwartałach 2023 roku zanotował przychody ze sprzedaży wynoszące 2,7 mld zł, co oznacza wzrost o 30,2% rok do roku i najwyższy wynik w historii po trzech kwartałach. W tym samym okresie EBITDA Grupy wzrosła o 13,9% do poziomu 268,6 mln zł, […]

Auto Partner bije rekordy przychodów w pierwszym półroczu 2023 r.

Grupa Auto Partner, jeden z największych na rynku polskim dystrybutorów części samochodowych, w I półroczu 2023 roku znacznie zwiększyła poziom przychodów ze sprzedaży – sięgnął on 1,8 mld zł (1 775,2 mln zł), co oznacza wzrost o 31,8% rok do roku. EBITDA Grupy wzrosła o 9,7% do poziomu 166,5 mln zł, a zysk netto wyniósł 107,2 […]

Nowa filia Auto Partner SA w Łomiankach

Auto Partner SA w dniu 30 sierpnia 2023 r. uruchomił nową filię w Łomiankach (województwo mazowieckie). Jest to 114. filia w Polsce oraz pierwsza otwarta w tym roku.

AP Expert – znamy finalistów 10. edycji

Długoterminowa, jubileuszowa edycja promocji AP EXPERT dobiega końca. Zakończyły się eliminacje, a co za tym idzie, organizatorzy przyznali dwa tysiące wózków warsztatowych. Znanych jest już także 30 zwycięzców w rankingu z nagrodami. W Finale Teoretycznym wyłoniono zaś 30 finalistów, którzy w Wielkim Finale zmierzą się w walce o nagrodę główną – samochód osobowy CUPRA Formentor.

Nowy numer czasopisma Auto Panorama

Firma Auto Partner SA poinformowała o dostępności nowego numeru tworzonego i dystrybuowanego przez nią czasopisma Auto Panorama.

Auto Partner SA to polski dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli oraz wyposażenia warsztatowego, z siedzibą w Bieruniu (Górny Śląsk). Firma została założona w 1993. Obecnie posiada ponad 100 filii na terenie Polski, prowadzi także działalność za granicą. W portfolio Auto Partner SA znajduje się ponad 350 dostawców. Firma oferuje także części marki własnej MaXgear. Łącznie dystrybutor dysponuje ponad 100 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Spółka Auto Partner SA jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W tej kategorii znajdziesz artykuły na temat aktualnej oferty oraz działalności firmy Auto Partner SA. Poznasz nowości produktowe w jej ofercie oraz promocje.