Menu

Auto Partner SA

Auto Partner oraz Patryk Mikiciuk grają dla WOŚP

Auto Partner i Patryk Mikiciuk wspólnie biorą udział w tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ich projektem wystawionym na aukcję jest Mercedes CLK A208 w wyjątkowym kolorze.

Auto Partner zwiększył powierzchnię magazynową

Auto Partner wynajął 30 tys. m2 powierzchni komercyjnej w ramach MLP Zgorzelec. W efekcie, dystrybutor i importer części samochodowych zwiększył do ponad 130 tys. m2 łączną powierzchnię w głównych centrach dystrybucyjnych.

II konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium Motul

Z daleka od miejskiego zgiełku, w pięknych okolicznościach przyrody – w hotelu Folwark Łochów – odbyła się druga w tym roku konferencja sieci warsztatowych MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL.

Trzeci numer magazynu Auto Panorama

Firma Auto Partner SA poinformowała o ukazaniu się kolejnego, trzeciego w tym roku e-wydania magazynu Auto Panorama.

Wyniki finansowe Grupy Auto Partner w I półroczu 2022

Grupa Auto Partner w I półroczu 2022 roku pokazała dwucyfrową dynamikę wzrostów. Przychody ze sprzedaży po sześciu miesiącach roku osiągnęły poziom 1 347 mln zł, co oznacza wzrost o 26,7% rok do roku. Z kolei przy ponad 10% wzroście zysk netto Grupy w I półroczu wyniósł ponad 102,8 mln zł. Warto podkreślić, że w pierwszym […]

Coraz bliżej Wielki Finał AP EXPERT 2022

9. edycja promocji AP EXPERT już przekroczyła półmetek. Uczestnicy sprawdzają swoją wiedzę w testach, a także wypatrują, co będzie na nich czekać w Wielkim Finale.

Auto Partner SA organizuje MINITARGI. Tym razem w Nowym Targu.

Niewielkie, lokalne imprezy targowe to koncepcja realizowana od pewnego czasu przez firmę Auto Partner SA. W ostatnią sobotę czerwca dystrybutor zaprasza do Nowego Targu. Tym razem MINITARGI odbędą się na terenie filii Auto Partner SA.

Auto Partner SA to polski dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli oraz wyposażenia warsztatowego, z siedzibą w Bieruniu (Górny Śląsk). Firma została założona w 1993. Obecnie posiada ponad 100 filii na terenie Polski, prowadzi także działalność za granicą. W portfolio Auto Partner SA znajduje się ponad 350 dostawców. Firma oferuje także części marki własnej MaXgear. Łącznie dystrybutor dysponuje ponad 100 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Spółka Auto Partner SA jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W tej kategorii znajdziesz artykuły na temat aktualnej oferty oraz działalności firmy Auto Partner SA. Poznasz nowości produktowe w jej ofercie oraz promocje.