Menu

Bosch

Szkolenia Bosch – Marzec 2024

Bosch opublikował terminarz swoich szkoleń na marzec. Spis przygotowanych propozycji przedstawiono w poniższej tabeli.

Usługa „door-to-door” w niezależnych warsztatach – wyniki badania

Nagły wzrost popularności usługi door-to-door w warsztatach samochodowych odnotowano na początku pandemii COVID-19. Czy także dziś, warsztaty są skłonne odbierać pojazdy od klientów i dostarczać je po naprawie? Mamy wyniki badania dotyczącego tej kwestii, przeprowadzonego w Polsce i w innych krajach europejskich.

W jaki sposób Bosch angażuje się w elektryfikację transportu?

Bosch kontynuuje proces elektryfikacji swoich technologii i rozwiązań, aby optymalizować wykorzystanie energii, a wodór postrzega jako kluczowe paliwo, które może pomóc zaspokoić globalne potrzeby energetyczne w sposób neutralny dla klimatu. Na targach CES 2024 w Las Vegas firma zaprezentowała nowe technologie. Jakie mają plany odnośnie przemysłu motoryzacyjnego?

Wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji wystartowała!

Ikony Motoryzacji to największa moto-wystawa w Polsce. Jej 3. edycję tworzy 100 pojazdów o wartości ponad 100 milionów złotych. W czasie wydarzenia spotkać będzie można także gwiazdy motorsportu i ikony popkultury.

Ikony Motoryzacji wracają na salony – startuje wyjątkowa wystawa. Jej partnerem został Inter Cars.

Pod dachem PGE Narodowego ponownie zebrane zostaną kultowe pojazdy z różnych epok w ramach wystawy Ikony Motoryzacji. W tym roku partnerem tytularnym ekspozycji została firma Inter Cars.

Bosch – szkolenia w grudniu

Firma Bosch przygotowała terminarz szkoleń na grudzień. Wszystkie szczegóły podane są w poniższej tabeli, a także na stronie internetowej organizatora.

Bosch, a konkretnie Robert Bosch GmbH jest jednym z największych na świecie przedsiębiorstw, zajmujących się produkcją na potrzeby motoryzacji, przemysłu oraz gospodarstw domowych. Firma została założona w 1886 r. Aktualnie dział motoryzacyjny jest największy w strukturach firmy. Bosch dostarcza swoje części samochodowe na rynek pierwotny OE oraz na rynek wtórny (aftermarket), w ofercie posiada także wyposażenie warsztatowe. W Polsce, Bosch prowadzi swoją oficjalną działalność od roku 1992. Posiada w naszym kraju kilka fabryk oraz sieć serwisową Bosch Car Service. Zatrudnia łącznie ponad 8 000 ludzi. Więcej informacji na temat części, urządzeń i wyposażenia warsztatowego Bosch można znaleźć w powyższych artykułach.