Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
19.04 Malejące zyski w branży produkcji części motoryzacyjnych 19.04 Dlaczego warto stosować markowe czynniki chłodnicze? Jak uniknąć zakupu podróbki? Poradnik DENSO 19.04 Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych zmienia nazwę 19.04 Mariaż NEXUS i Stellantis – co z niego wyniknie? Wywiad z dyrektorem generalnym NEXUS, Gaëlem Escribe. 19.04 Jak rozwiązać problem z brakiem pracowników w branży automotive? Trzeba złamać stereotypy.

Gates

Gates powiększa siedzibę we Wrocławiu

Gates, producent kompleksowych rozwiązań przemysłowych w zakresie układów przeniesienia napędu i hydrauliki siłowej, rozszerza swoją działalność we Wrocławiu. Firma wynajmuje dodatkową przestrzeń biurową, aby sprostać rosnącemu zatrudnieniu w związku z rozbudową oddziału Gates Business Services Europe (GBSE).

Gates powiększa swoją siedzibę we Wrocławiu

Gates stawia na rozwój, rozszerzając swoją działalność we Wrocławiu. Firma wynajmuje dodatkową przestrzeń biurową, aby sprostać rosnącemu zatrudnieniu w związku z rozbudową oddziału Gates Business Services Europe (GBSE).

Nowa oferta nastawników faz rozrządu Gates

Gates, dostawca produktów hydrauliki siłowej i rozwiązań do przenoszenia mocy, rozszerza ofertę rozwiązań do układów napędu paska synchronicznego w regionie EMEA o nastawniki faz rozrządu (VVTS).

Produkty Gates w ofercie Auto Partner

Firma Auto Partner poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty produktów marki Gates, która dostarcza swoje produkty w jakości wyposażenia oryginalnego na pierwszy montaż, jak również na rynek części zamiennych.

Przewody odpowietrzające – dlaczego trzeba je wymieniać regularnie?

Co się stanie, jeśli ciśnienie wytworzone w silniku nie będzie miało ujścia? Tutaj pojawia się rola przewodów odpowietrzających. Wykonane są z tworzywa sztucznego lub gumy, odprowadzają gazy z komory spalania do układu dolotowego, umożliwiając tym samym ponowne wykorzystanie zawartych w nich węglowodorów. Poniżej opiszemy zarówno działanie, jak i znaczenie przewodów odpowietrzających, a także możliwe oznaki […]

Gates wprowadza nową markę części zamiennych do pojazdów hybrydowych

Gates wprowadza E-Start™, czyli nową markę części zamiennych do pojazdów hybrydowych. E-Start zastąpi markę EMD (Gates Electro-Mechanical Drive), która zapewnia rozwiązania naprawcze dla pojazdów hybrydowych wyposażonych w paskowy napęd rozrusznik – alternator (BSG).

Usunięcie problemu głośnej pracy układu napędowego

Inżynierowie Gates znaleźli rozwiązanie problemu często pojawiającego się po wymianie paska rozrządu, które zmniejszy liczbę reklamacji w warsztatach.

Gates rozszerza ofertę elektrycznych pomp wodnych

Gates rozszerza asortyment elektrycznych pomp wodnych E-Cool, wprowadzając 16 nowych pozycji. Teraz cały asortyment obejmuje 36 referencji.

Gates jest wiodącym, globalnym producentem rozwiązań związanych z przenoszeniem mocy. Zajmuje się m.in. produkcją pasów przemysłowych i samochodowych. Dostarcza swoje rozwiązania producentom oryginalnego wyposażenia i odbiorcom części zamiennych dla przemysłu i motoryzacji po rolnictwo, transport, górnictwo, przemysł naftowy i gazowy, budownictwo, przetwarzanie żywności oraz wiele innych. Gates koncentruje się na opracowywaniu i wdrażaniu nowych technologii w zakresie przenoszenia mocy, hydrauliki siłowej i przesyłania płynów, rozwiązań przyjaznych środowisku, gospodarki energetycznej oraz wydobycia i dostaw zasobów naturalnych. Firma powstała w Stanach Zjednoczonych w 1911 r. Więcej na temat produktów Gates i ich zastosowania znajdziesz w artykułach w tej kategorii.