Gates powiększa siedzibę we Wrocławiu

21 września 2022, 15:26

Gates, producent kompleksowych rozwiązań przemysłowych w zakresie układów przeniesienia napędu i hydrauliki siłowej, rozszerza swoją działalność we Wrocławiu. Firma wynajmuje dodatkową przestrzeń biurową, aby sprostać rosnącemu zatrudnieniu w związku z rozbudową oddziału Gates Business Services Europe (GBSE).

GBSE odpowiada za wiele ważnych procesów biznesowych, takich jak Finanse, IT, Pricing oraz HR. W 2022 roku skupiono się na tworzeniu funkcji Customer Experience, Analityki Biznesowej i Prawnych. W przedsiębiorstwie znajduje się również Centre of Excellence, jednostka zajmująca się ciągłym doskonaleniem, zarządzaniem zmianą i transformacją biznesu.

– Cieszymy się z możliwości dalszego rozwoju naszej działalności we Wrocławiu, mieście, które od początku było bardzo przyjazne. To bardzo ekscytujący okres dla GBSE, a nowa przestrzeń biurowa jest tego symbolem. Jako zespół stale się rozwijamy, a nasze kompetencje biznesowe rosną i stają bardziej strategiczne. Dlatego też jako pracodawca poszukujemy osób z pasją, które chcą być częścią sukcesu tej transformacji – mówi Anna Duvialard, Dyrektor Zarządzający Business Services Center Europe.

– Nasze środowisko jest dynamiczne, wielonarodowościowe i napędzane przez międzyfunkcjonalne zespoły pracujące w oparciu o najnowszą wiedzę i procesy biznesowe. Dla osób chcących realizować pełną wyzwań, a zarazem satysfakcjonującą karierę – aktywnie rekrutujemy! – dodaje.

Gates prowadzi działalność nie tylko z Wrocławia, ale także posiada hub produkcyjny i dystrybucyjny w położonej niedaleko Legnicy.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!