Menu
Infomracje Części Technika Po godzinach
19.04 Malejące zyski w branży produkcji części motoryzacyjnych 19.04 Dlaczego warto stosować markowe czynniki chłodnicze? Jak uniknąć zakupu podróbki? Poradnik DENSO 19.04 Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych zmienia nazwę 19.04 Mariaż NEXUS i Stellantis – co z niego wyniknie? Wywiad z dyrektorem generalnym NEXUS, Gaëlem Escribe. 19.04 Jak rozwiązać problem z brakiem pracowników w branży automotive? Trzeba złamać stereotypy.

Triscan

Oferta Triscan została poszerzona o uniwersalną osłonę przegubu

Każdy mechanik wie jak kłopotliwa i czasochłonna potrafi być wymiana gumowej osłony przegubu. Aby ułatwić i przyspieszyć taka wymianę, Triscan wprowadził na rynek nowy produkt, dzięki któremu czas wymiany i jej kłopotliwość zostaną ograniczone do minimum.

Triscan wprowadza na rynek opaski zaciskowe “z metra”.

Firma Triscan pracując nad usprawnieniem pracy warsztatów, wprowadziła na rynek taśmę perforowaną do przycinania, wraz ze spinkami.

Naprawa odprysków szyb z zestawem CobraXpro TRISCAN

TRISCAN umożliwia warsztatom naprawę odprysków szyb. Naprawa jest szybka i pozwala na wygenerowanie korzystnej marży. Pełen instruktaż można znaleźć w zamieszczonym poniżej filmie.

Czujniki różnicy ciśnień – nowość w ofercie Triscan

Program czujników Triscan został po raz kolejny rozszerzony. Razem to ponad 60 referencji. Czujniki różnicy ciśnień to już 14-sta grupa w asortymencie czujników Triscan.

Uważaj na zawory EGR w silnikach 2.2 TDCI/HDI (Ford Transit, Citroen Jumper, Peugeot Boxer)

Wiele warsztatów sygnalizowało problemy przy wymianie zaworu EGR w silniku 2.2 TDCI/HDI Forda Transita, Citroëna Jumpera i Peugeota Boxera z roczników 2006-2014. Problemy często można przypisać zastosowaniu niewłaściwego zaworu EGR, skorodowanym połączeniom wtykowym lub brakowi aktualizacji sterowania silnika.

Nowy zestaw do naprawy odprysków i pęknięć szyb samochodowych od TRISCAN

TRISCAN oferuje zestaw umożliwiający szybką naprawę odprysków i pęknięć szyb samochodowych. System obejmuje opatentowaną technologię.

Stosowanie smarów do wciskanych łożysk sprzęgłowych

Wielu mechaników zakłada, że ​​podczas wymiany łożysk należy zawsze stosować środek smarny. Ale tak nie jest. Jeśli pamięta się dość proste zasady można unikać reklamacji.

Jak wybrać złącza elastyczne do układu wydechowego? Czekają pułapki!

Elastyczne złącza są projektowane w celu zmniejszenia hałasu i wibracji emitowanych przez układ wydechowy pojazdu. Najczęściej złącza elastyczne umieszcza się pomiędzy kolektorem wydechowym a przednią rurą w samochodach z silnikiem ułożonym poprzecznie i napędem na przednie koła.

Toyota: 3 często ze sobą mylone zawory EGR

Powszechny błąd w danych katalogowych dotyczących zaworów EGR dla Toyoty, często prowadzi do problemów w warsztacie i późniejszych reklamacji. Błąd wynika z faktu, że trzy pozornie identyczne zawory EGR są połączone w jeden numer pozycji, mimo że w rzeczywistości są różne.

Triscan jest marką, która ma w swojej ofercie szeroki asortyment części motoryzacyjnych. Nie jest jednak ich producentem, lecz konfekcjonerem. Firma wywodzi się z Danii, gdzie została założona w 1976 r. Kilka dekad później rozpoczęła swoją ekspansję na kraje Europy. W obecnej ofercie firmy Triscan znajdziemy ponad 30 grup produktów, a wśród nich 57 tys. numerów części. Są to produkty do wielu układów: hamulcowego, zawieszenia, elektrycznego, wydechowego, rozrządu, osprzętu silnika itd. Triscan posiada rozbudowany system kontroli jakości dostarczanych firmie produktów, co ma wpływ na opinie użytkowników oraz niski współczynnik reklamacji. W ramach wsparcia klientów Triscan stworzył serwis SMARTREP.INFO – zawierający instrukcje montażu lub dopasowania części. Katalog produktów Triscan jest regularnie rozbudowywany. Więcej informacji na temat marki i asortymentu Triscan można znaleźć w powyższych artykułach.