Naprawa odprysków na szybach – nowe możliwości dochodu dla każdego warsztatu

22 lutego 2023, 23:59

Do tej pory naprawą odprysków na szybach samochodowych zajmowały się specjalistyczne warsztaty. Teraz, dzięki patentowi, który od kilku miesięcy wprowadza do Polski duńska firma TRISCAN, każdy warsztat (po odbyciu krótkiego szkolenia) może rozszerzyć zakres swoich usług o naprawę odprysków. Dystrybucją produktu zajmują się filie firmy Auto Partner SA.

Na rynku dostępnych jest kilka systemów do napraw odprysków przednich szyb. System firmy TRISCAN odróżnia się kilkoma zasadniczymi zaletami:

  • Szybkość: naprawa odprysku trwa zaledwie 10 minut
  • Prostota: nie wymaga specjalnych kwalifikacji, każdy po otrzymaniu krótkiej instrukcji może wykonać naprawę
  • Jakość naprawy: trwały, wysokiej jakości
  • Mobilność: nie wymaga dostępu do żadnych źródeł zasilania, sprzężonego powietrza czy podciśnienia

W porównaniu z innymi systemami naprawczymi, po otrzymaniu krótkiej instrukcji, naprawę odprysków można wykonać w ciągu zaledwie 10 minut, a wskaźnik skuteczności wynosi 95-98%. Właśnie dlatego rozwiązanie TRISCAN jest dostępne dla każdego warsztatu.

Proces naprawy nie wymaga podłączenia do prądu, sprzężonego powietrza czy podciśnienia – jest przenośny. Dzięki temu naprawę odprysków można wykonać wszędzie: w warsztacie, na zewnątrz lub nawet u klienta.

W zależności od potrzeb, zestawy naprawcze dostępne są w dwóch wersjach. Wszystkie elementy i materiały eksploatacyjne można również zamawiać osobno – oczywiście tylko w sieci sprzedaży Auto Partner SA.

Poniżej film prezentacyjny naprawy odprysku przedniej szyby:

Oprócz tego firma TRISCAN zamieściła w języku polskim dokładną instrukcje napraw: https://triscan.dk/pl/naprawa-szyb

Jeżeli chodzi o potencjał rynku, bez wątpienia jest on ogromny. Niemal co drugi samochód ma jeden lub kilka odprysków na szybach. Szybka jazda, mała odległość między samochodami, kamyki na drogach – to niemal „gwarancja” powstawania odprysków. A nienaprawiony, nawet mały odprysk, stanowi ryzyko kosztownej wymiany szyby. Szczególnie w nowszych samochodach mających czujniki zintegrowane w szybach, to koszt liczony niemal w tysiącach złotych. Nie mówiąc już o kłopotach związanych z badaniem technicznym czy kontrolą na drodze.

Podsumowując – nowa metoda naprawcza TRISCAN umożliwia dodatkowe (i to niemałe) dochody w każdym warsztacie mechanicznym.

Artykuł sponsorowany TRISCAN

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!