Nowy zestaw do naprawy odprysków i pęknięć szyb samochodowych od TRISCAN

8 sierpnia 2022, 13:09

TRISCAN oferuje zestaw umożliwiający szybką naprawę odprysków i pęknięć szyb samochodowych. System obejmuje opatentowaną technologię.

Umożliwia to warsztatom samochodowym oferowanie dodatkowej usługi i bardziej kompletną obsługę klientów. Program narzędzi, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych do profesjonalnej naprawy szyb samochodowych został opracowany i przetestowany we współpracy ze specjalistami w branży.

Naprawa odprysków przedniej szyby – zestaw

Na rynku dostępnych jest kilka systemów do napraw odprysków przednich szyb, ale zaletami rozwiązania TRISCAN są:

  • Szybkość – naprawa odprysku trwa zaledwie 10 minut
  • Prostota – każdy może po krótkiej instrukcji wykonać naprawę
  • Jakość naprawy – trwale i wysokiej jakości
  • Mobilność – nie wymaga dostępu do żadnych źródeł zasilania, sprzężonego powietrza czy podciśnienia.

W porównaniu z innymi systemami naprawczymi, po krótkiej instrukcji naprawę odprysków można wykonać w ciągu zaledwie 10 minut, a wskaźnik skuteczności wynosi 95-98%. Właśnie dlatego rozwiązanie TRISCAN jest odpowiednie dla warsztatów samochodowych. Proces naprawy, który nie wymaga dostępu do prądu, sprzężonego powietrza czy podciśnienia, jest przenośny. Dzięki temu można go przeprowadzić w dowolnym miejscu, w warsztacie, na drodze lub u klienta.

W zależności od potrzeb zestawy naprawcze dostępne są w dwóch wersjach. Wszystkie elementy i niezbędne materiały eksploatacyjne można również zamawiać osobno.

Poniżej film prezentacyjny naprawy odprysku przedniej szyby:

Specjalna lepkość żywicy zapewnia, że penetruje ona nawet w najmniejsze pęknięcia i szczeliny. Ma to znaczenie na dla skutecznego spojenia, a tym samym wpływa na jakość i długotrwałość naprawy. Żywica dodatkowo różni się tym, że nie żółknie w miarę upływu czasu. Także druga żywica wypełniająca od TRISCAN wyróżnia się kilkoma cechami. Podobnie jak żywica penetrująca nie żółknie z czasem i jest bardzo odporna na ścieranie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!