Menu
Informacje Części Technika Po godzinach
24.06 MotoFocus TV: Czy warto kupić droższy filtr do auta? 24.06 Aktywne elementy zawieszenia i układów kierowniczych – szkolenie online dla Czytelników MotoFocus.pl 24.06 Przyszłość jest dziś. Najnowszy trend w dziedzinie układów hamulcowych zyskuje popularność. 21.06 XVIII konferencja “Stacje Kontroli Pojazdów – 2024” – relacja 21.06 Nowe amortyzatory dla Volkswagenów T5, T6 i T6.1

Dr. Motor Automotive

Nowości w ofercie Dr.Motor

Oferta poznańskiej firmy powiększyła się ostatnio o uszczelnienia silnikowe. Niedawno wprowadziła 79 nowości do swojej oferty.

Październikowe nowości Dr.Motor Automotive

Dr.Motor zaprezentowało październikowe nowości. Oferta powiększyła się o charakterystyczne dla firmy zestawy uszczelek pokryw zaworów, przewody olejowe, uszczelki pod głowicę jak i pokrywy zaworów. Nowości te prezentowane były na niedawno zakończonych targach Automechanika Frankfurt.

Dr.Motor Automotive z certyfikatem ISO 9001

Firma Dr. Motor Automotive poinformowała o zdobyciu certyfikatu ISO 9001. Międzynarodowa norma ISO 9001 oznacza znane na całym świecie systemy zarządzania jakością.

Nowości w ofercie Dr Motor

Poznańska firma wprowadza trzecią partię nowości w tym roku. Produkty te dostępne są już u dystrybutorów, a firma opracowuje kolejne ciekawostki produktowe, aby rozbudować swój katalog do ponad 2 tysięcy części.

Dr.Motor Automotive na targach TTM i Motortec

Firma Dr. Motor weźmie udział w dwóch dużych kwietniowych imprezach. Pierwszą z nich są Targi Techniki Motoryzacyjnej (TTM) w Poznaniu, które odbędą się od 7 do 10 kwietnia 2022, gdzie będą reprezentować swoje miasto wśród międzynarodowych wystawców.

Nowości produktowe Dr.Motor Automotive – 01/2022

Firma z Poznania nie zwalania tempa i z początkiem roku wprowadza do swojej oferty kolejnych 70 referencji. Założenia na ten rok mówią o 2 000 referencji w ofercie polskiego producenta części na rynek aftermarketowy.

Zawory EGR – kolejna paczka nowości od Dr. Motor Automotive

Wychodząc naprzeciw zapytaniom klientów, firma Dr. Motor Automotive wprowadza szeroką gamę zaworów EGR w kolejnej już paczce nowości na rok 2021. Tym razem składają się na nią referencje z grupy zaworów EGR, chłodniczek zaworów czy przepustnic.

Nowości w ofercie Dr. Motor

Marka Dr. Motor Automotive przedstawiła swoje nowości produktowe. Tym razem składają się na nią referencje z grupy uszczelek kolektora ssącego, pokrywy zaworów czy uszczelek głowicy.

Dr. Motor Automotive to marka części samochodowych, założona w Polsce, działająca na rynku międzynarodowym. Istnieje od 2015 r., a swoją działalność rozpoczęła od oferowania przewodów przelewowych do systemów wtryskowych Bosch, produkowanych w Poznaniu. Do dziś jest to trzon oferty firmy, w której znajdują się jednak także przewody przelewowe do systemów Delphi, DENSO czy Siemens, zestawy naprawcze i montażowe wtryskiwaczy, uszczelki, podkładki i inne części do układów wtryskowych Common Rail. Z ofertą Dr. Motor Automotive można zapoznać się, korzystając z katalogu TecDoc. Więcej informacji na temat marki Dr. Motor Automotive i jej oferty można znaleźć w artykułach z tej kategorii.