Nowy katalog firmy Mewa z produktami BHP dla warsztatów, serwisów i zakładów produkcyjnych

5 września 2023, 14:53

Mewa rozszerzyła swoją ofertę artykułów z zakresu bhp. Na 330 stronach nowego katalogu tej firmy znaleźć można dobrze znane produkty, ale również wiele nowych artykułów różnych producentów.

Katalog markowych produktów bhp – Mewa 2023/24 zawiera ponad 10 000 artykułów podzielonych na kategorie takie jak „obuwie ochronne”, „rękawice robocze”, „odzież”, „ochrona skóry i higiena”, „ochrona układu oddechowego, oczu, słuchu i głowy”, jak też „artykuły uzupełniające”. Artykuły bhp, które można zakupić na podstawie katalogu, uzupełniają ofertę firmy Mewa w zakresie odzieży roboczej oferowanej wraz z pakietem usług. Tym samym Mewa oferuje wyposażenie dla pracowników warsztatów, serwisów samochodowych i zakładów przemysłowych.

W centrum uwagi zrównoważony rozwój

Tym razem przy doborze produktów w katalogu zwrócono większą uwagę na oszczędzanie zasobów podczas produkcji oferowanych artykułów oraz na koncepcję zrównoważonego użytkowania. W ofercie znalazły się między innymi kurtki polarowe HAKRO wykonane całkowicie z poliestru pochodzącego z recyklingu. A marka własna Mewa „Korsar” oferuje nowy model rękawic Kori-Flex Eco, wykonanych w 96% z poliestru pochodzącego z recyklingu. W przypadku wszystkich produktów orientację ułatwiają odpowiednie informacje dotyczące certyfikatów dla poszczególnych artykułów. W katalogu jest również szczegółowo opisane, co w każdym przypadku oznaczają certyfikaty zrównoważonego rozwoju.

10% rabatu na zamówienia przez Internet

Klienci, którzy po raz pierwszy złożą zamówienie w sklepie internetowym firmy Mewa, otrzymają zniżkę w wysokości 10% na cały asortyment oferowany w katalogu. Dotyczy to również nowości.

Zamówienia i wysyłka

Zamówienia można składać przez Internet, pocztą elektroniczną, telefonicznie lub faksem. Towar można zwrócić w ciągu 14 dni, przesyłki zwrotne są bezpłatne. Artykuły można zamówić także z naszywanym lub nadrukowanym na nich firmowym logo.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!