Funkcjonalna odzież do pracy w gorące dni

25 maja 2023, 9:26

Wysokie temperatury panujące latem są uciążliwe podczas pracy. Rozwiązaniem na gorące dni może być odzież funkcjonalna. Firma Mewa opracowała na nowo dwa klasyczne elementy kolekcji Basics: t-shirt i koszulkę polo, wykorzystując innowacyjną technologię tkanin. Ta oddychająca odzież oferowana jest w serwisie usług tekstylnych.

Odzież robocza Mewa

Pocenie się może być przyjemne może na siłowni. W pracy natomiast często pogarsza dobre samopoczucie. Wilgoć pełni ważną funkcję: kiedy paruje, chłodzi powierzchnię skóry i tym samym reguluje temperaturę ciała. Jeśli odzież utrudnia ten efekt, to ciepło i wilgoć gromadzą się na skórze, przez co może obniżać się komfort pracy.

Wierzchnia odzież funkcyjna dla każdej branży

T-shirty i koszulki polo z kolekcji Mewa Basics Air zapewniają komfort dla skóry nawet przy wysokich temperaturach dzięki specjalnym tkaninom funkcyjnym. Konstrukcja tkaniny t-shirtów składa się z warstwy wewnętrznej zawierającej przędzę poliestrową oraz z warstwy zewnętrznej wykonanej z bawełny. Takie rozwiązanie ma przyspieszać odprowadzanie wilgoci i umożliwić jej szybsze odparowywanie. Koszulki polo Basics Air wykorzystują natomiast cząsteczki lawy wbudowane we włókno poliestrowe. Naturalne minerały zastosowane w tej technologii powodują, iż ciepło ciała i wilgoć mogą być akumulowane lub uwalniane. W efekcie odzież wierzchnia reguluje klimat skóry i zapewnia komfort noszenia.

Koszulki z półrękawkami i koszulki polo z kolekcji Basics Air dostępne są w wersjach przeznaczonych dla mężczyzn i dla kobiet. Koszulki polo piqué dostępne są łącznie w sześciu kolorach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!