Przyjazne dla środowiska – urządzenie do mycia części MEWA BIO-CIRCLE

25 sierpnia 2021, 23:14

MEWA BIO-CIRCLE jest urządzeniem ekologicznym – nie wykorzystuje rozpuszczalników i lotnych związków organicznych. Biologiczny, wodnisty płyn do mycia o zapachu świeżych zielonych jabłek jest ph neutralny, a zatem bezpieczny dla ludzkiej skóry. Zanieczyszczenia podlegają rozkładowi biologicznemu przez naturalne mikroorganizmy.

W myjce można usuwać zanieczyszczenia z części, które wykonane są ze stali, stali szlachetnej i metali kolorowych, a także z wrażliwego na uszkodzenia aluminium. Inhibitor korozji w myjce sprawia, że elementy z aluminium nie pokrywają się w trakcie czyszczenia nalotem. Szczególne efektywnie myjka Bio-Circle usuwa takie zanieczyszczenia jak tłuszcze i oleje, sole, wiórki i pył czy organiczne związki chemiczne, takie jak np. cukier, a także pozostałości po procesie krakingu.

Myjka oferowana jest w dwóch wariantach: stacjonarnym i mobilnym. MEWA BIO-CIRCLE Maxi to urządzenie stacjonarne o nośności 220 kg, do czyszczenia dużych, często niezbyt poręcznych elementów. Jest ono wyposażone w wannę i pędzel do mycia części. Główne parametry: powierzchnia robocza: 880 x 580 mm. waga: 60 kg, zbiornik płynu czyszczącego o poj. 100 l. Temperatura pracy płynu czyszczącego: 15-48 oC. System filtrowania składa się z kilku filtrów, a skrzynka sterownicza odporna jest na zawilgocenie. Zbiornik na płyn czyszczący ma podwójne ścianki, które redukują straty ciepła. MEWA BIO-CIRCLE Mini GT to mniejsza, mobilna wersja, zaopatrzona w kółka. Mobilna myjka waży 40 kg i mieści 80 kg płynu czyszczącego, powierzchnię robocza wynosi 610 x 500 mm.

Urządzenie można wynająć od firmy MEWA. Serwis obejmuje dostawę i szkolenie, uzupełnianie płynu czyszczącego, wymianę zintegrowanych filtrów, bezpłatną wymianę części szybko zużywających się, wymianę uszkodzonych części w ciągu 24 godzin.

Myjka MEWA BIO-CIRCLE stanowi doskonale uzupełnienie systemu wynajmu czyściw wielokrotnego użytku MEWATEX oraz mat olejowych MEWA MULTITEX, umożliwiając tym samym efektywne utrzymanie czystości w warsztacie.

Dane urządzeń MEWA BIO-CIRCLE Maxi GT oraz MEWA BIO-CIRCLE Mini GT:

  • Dwa modele do wyboru: BIO-CIRCLE Maxi GT 811 x 520 mm (powierzchnia robocza), kołka – opcjonalnie, BIO- CIRCLE Mini GT 700 x 480 mm (powierzchnia robocza), standardowo wyposażona w kółka,

Obszary zastosowania: warsztaty, zakłady przemysłowe i produkcyjne, przemysł spożywczy

  • Ciężar urządzenia bez płynu: 45 kg (BIO-CIRCLE Mini GT), 55 kg (BIO-CIRCLE Maxi GT)
  • Nośność: 100 kg (Mini GT), 250 kg (Maxi GT)
  • pojemność: 100 litrów
  • Pobór mocy: 700 W
  • Moc pompy: 40 W / 380 litrów /godz.
  • Temperatura: ustawiona fabrycznie na ok. 41 ° C
  • Temperatura pracy: 15-48°C

 Funkcjonowanie myjki MEWA Bio-Circle ilustruje film na stronie firmy MEWA:

https://www.mewa-service.pl/newsroom/alle-videos/2016/04/urzadzenie-do-czyszczenia-czesci-bio-circle-firmy-mewa-umywalki-z-pedzlem-do-wynajecia/

Artykuł sponsorowany MEWA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

szymon, 26 sierpnia 2021, 21:48 0 0

Jakie ceny wynajmu?

Odpowiedz

dgwocp, 31 sierpnia 2021, 17:57 1 0

Radzę poczytać o tej firmie zanim cokolwiek z nimi podpiszesz!!!!

Odpowiedz