Różne rodzaje odzieży roboczej w ofercie Mewy

21 maja 2024, 13:07

Firma Mewa w swojej ofercie prezentuje nową kolekcję Basics, która umożliwia łączenie ze sobą różnych elementów odzieży.

Subtelne kolory, innowacyjne tkaniny – ankieta przeprowadzona przez firmę Mewa wykazała, że pracownicy zatrudnieni w rzemiośle preferują strój, który wygląda poważnie, a jednocześnie jest wygodny.

Dlatego też firma Mewa przygotowała na lato nowoczesne „klasyki”, takie jak bermudy Mewa Move Bermuda. Ich krój sprawia, iż przylegają do ciała. Dodatkowo są wyposażone w wiele detali. Jeśli wymagana jest większa wytrzymałość odzieży, to bardziej pasować będą szorty robocze Mewa Dynamic Construct. Te krótkie spodnie punktują dzięki inteligentnym wzmocnieniom dna kieszeni i szlufek. Są oferowane w 27 kolorach, które można łączyć ze sobą w różnych kombinacjach. Dostępne są również szorty robocze w kolorze czarnym i białym.

Koszulka na gorący dzień

Kolekcja Mewa Basics obejmuje t-shirty, koszule, koszulki polo, bluzy z kapturem, kamizelki i polary w różnych wzorach, które można łączyć ze sobą zgodnie z zasadą „mix-and-match” (wymieszaj i dopasuj). Dopasowane do siebie wzajemnie są również kolory pomiędzy różnymi kolekcjami odzieży. Na gorące dni Mewa ma w swojej ofercie koszulkę polo Basics Air. Ma ona właściwości termoregulacyjne, a dzięki cechom włókien zapewnia komfort noszenia. W sklepie internetowym (buy4work.mewa.shop/pl/pl) firma Mewa oferuje dopasowane do odzieży dodatkowe produkty, takie jak obuwie ochronne, rękawice ochronne, środki chroniące głowę i skórę.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!