Wiadomości Galowe Inter Cars

, 13 kwietnia 2016, 14:35

Inter Cars przygotował specjalne wydanie Wiadomości, poświęcone w całości głównej promocji dystrybutora, czyli Gali Biesiadnej 2016. Publikacja stanowi wyczerpujące kompendium wiedzy na temat konkursu.

Specjalne wydanie magazynu już wkrótce trafi do klientów Inter Cars na terenie całego kraju. Każdy może też przeczytać je w wersji elektronicznej:

 

Wiadomości Galowe, jak sama nazwa wskazuje, poświęcone są w całości konkursowi Gala Biesiadna 2016. Klienci znajdą w nich wyczerpujące wyjaśnienie zasad promocji, informacje na temat sposobu rejestracji w konkursie, sprawdzania swoich wyników oraz rankingu regionalnego.

 

– „W celu jak najlepszego przybliżenia zasad konkursu posłużyliśmy się przykładem pani Marioli – fikcyjnej klientki Inter Cars. Razem z nią nasi klienci mogą przejść wszystkie etapy promocji i przekonać się, że tak naprawdę nie jest to nic skomplikowanego." –  przekazuje redakcja Wiadomości Inter Cars.

Gala Biesiadna to najważniejszy konkurs Inter Cars w ciągu roku. Jego zwieńczeniem będzie finałowa impreza, która odbędzie się 7-9 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Dla laureatów wystąpią wówczas znane i lubiane kabarety: Paranienormalni i Kabaret pod Wyrwigroszem. Odbędzie się też koncert gwiazd sceny disco. 

Dowiedz się więcej

Gala Mistrzów Warsztatu – co zrobić, by wygrać
Gala Mistrzów Warsztatu – co zrobić, by wygrać

Każdy, kto zarejestrował się do udziału w konkursie Gala Mistrzów Warsztatu, flagowej i najważniejszej w roku akcji Inter Cars, powinien teraz aktywnie uczestniczyć w promocji, aby mieć szansę na zdobycie nagród oraz udział w Gali Biesiadnej. Motywacją do tego, by w pełni zaangażować się są z pewnością, czekające na zwycięzców, atrakcyjne nagrody. Główną jest udział […]

Spotkanie warsztatów sieci serwisowych Inter Cars
Spotkanie warsztatów sieci serwisowych Inter Cars

W luksusowym hotelu Narvil odbyło się pierwsze spotkanie dla przedstawicieli warsztatów, zrzeszonych w sieciach serwisowych Inter Cars. W Serocku nad Narwią, na zaproszenie Inter Cars, zjawili się przedstawiciele branży motoryzacyjnej. Tam, w Hotelu Narvil Conference & Spa, odbyło się pierwsze spotkanie dla właścicieli warsztatów, zrzeszonych w sieciach: Q-Service, Q-Service Moto, Q-Service Premium i Perfect Service. […]

Kabarety na Gali Biesiadnej Inter Cars
Kabarety na Gali Biesiadnej Inter Cars

Na zwycięzców konkursu Gala Biesiadna 2016 czeka wiele atrakcji. Jedną z nich będzie wieczór kabaretowy, podczas którego wystąpią najlepsi artyści w Polsce. Impreza finałowa, będąca zwieńczeniem konkursu Gala Biesiadna, obędzie się 7-9 października. Inter Cars zaprosi gości do Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Jednym z głównych punktów imprezy będzie wieczór kabaretowy. Podczas gali na scenie Inter […]

Sprawdź wyniki w konkursie galowym Inter Cars
Sprawdź wyniki w konkursie galowym Inter Cars

Zakończył się drugi okres rozliczeniowy konkursu Gala Biesiadna 2016. Swoje wyniki można sprawdzić na stronie www.myintercars.com. Konkurs Gala Biesiadna 2016 rozliczany jest w podziale na miesięczne cykle. 9 maja zakończył się drugi z nich. Już wkrótce będzie więc można sprawdzić swoje wyniki oraz realizację indywidualnego progu zakupowego. Jak to zrobić? Wyjaśniamy krok po kroku. 1. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 14 kwietnia 2016, 10:39 0 0

To nie są żadne wiadomości tylko folder informacyjny. Wstyd wydawać taki magazyn.

Odpowiedz