Nowa natryskowa powłoka ceramiczna w ofercie Inter Cars

29 lutego 2024, 9:51

W ofercie Inter Cars pojawiła się nowa natryskowa powłoka ceramiczna. Ceramic Spray Coat to nowość wśród dotychczasowych produktów.

Dzięki opracowaniu nowej formuły nie jest wymagane warstwowanie, wystarczy najgrubsza możliwa warstwa natryskiwana na auto. Po aplikacji powłoka nie jest docierana na aucie, pozostaje do utwardzenia na lakierze.

Powłoka Ceramic Spray Coat posiada certyfikat twardości 9H w skali ołówkowej. Badanie zostało wykonane przez polskie certyfikowane laboratorium zajmujące się badaniami materiałowymi.

Co mogą dzięki niej zyskać salony samochodowe oraz ich właściciele?

– Główną zaletą Ceramic Spray Coat będzie oczywiście dodatkowe źródło dochodu. W ofercie znaleźć może się również zabezpieczenie poprzez aplikację powłoki od razu w momencie zakupu przez klienta samochodu prosto z salonu. Usługa może być też kartą przetargową w przypadku klientów, którzy będą mocno walczyć o uzyskanie rabatu. Dla nich plusem może być wliczenie takowej usługi w ratę leasingu za samochód lub pojazd użytkowy​. – powiedział Daniel Wicher, Senior Product Specialist w z działu Wyposażenia Warsztatów w Inter Cars S.A.

W związku z premierą nowej natryskowej powłoki ceramicznej, Inter Cars uruchomił serię szkoleń, dzięki którym studia detailingowe mogą uzyskać akredytację na stosowanie powłoki w codziennej pracy.

Szkolenia są darmowe i odbywają się w jednym ze studiów detailingowych w Warszawie. Po szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia oraz akredytację na aplikacje ceramicznych powłok natryskowych Ceramic Spray Coat.

– Jako firma, nie nakładaliśmy do tej pory żadnej powłoki tego rodzaju. Oferujemy usługi lakierowania oraz polerowania samochodów, a także wszelkie zabiegi odzyskiwania połysku. Ceramic Spray Coat jako produkt zapowiada się naprawdę dobrze. Na naszym rynku nie było do tej pory podobnego produktu, stąd też chcemy sprawdzić jego zastosowanie w praktyce. Niemniej, na pewno temat jest godny uwagi i zainteresowania, oby także ze strony klientów. – mówi Łukasz Banasiak z firmy Elektromechanika Bano w wielkopolskich Żdżarach, który uczestniczył w jednym ze szkoleń akredytacyjnych

Więcej informacji dostępnych jest na stronie dedykowanej nowej natryskowej powłoce ceramicznej.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!