Sprawdź wyniki w konkursie galowym Inter Cars

18 maja 2016, 12:04

Zakończył się drugi okres rozliczeniowy konkursu Gala Biesiadna 2016. Swoje wyniki można sprawdzić na stronie www.myintercars.com.

Konkurs Gala Biesiadna 2016 rozliczany jest w podziale na miesięczne cykle. 9 maja zakończył się drugi z nich. Już wkrótce będzie więc można sprawdzić swoje wyniki oraz realizację indywidualnego progu zakupowego. Jak to zrobić? Wyjaśniamy krok po kroku.

1. Swoje rezultaty można na bieżąco, jak i po zakończeniu danego cyklu, sprawdzać na platformie konkursowej www.myintercars.com. W tym celu należy zalogować się na swoje konto, a następnie kliknąć w baner Gali Biesiadnej. Tam znajdziemy zakładkę „Moje wyniki”, na której opublikowane są informacje dotyczące minimalnego progu zakupowego w produktach serwisowych (i jego wartości całkowitej, i w rozbiciu na miesięczne cykle).

2. Na tej samej stronie umieszczane są informacje, w jakim stopniu udało nam się zrealizować progi zakupowe. Dane te są podawane w formie kwotowej i procentowej.

3. Jeśli klikniemy w strzałkę, zobaczymy, które miejsce zajęliśmy w danej kategorii asortymentowej oraz, ile punktów zostanie nam w związku z tym przyznanych. Są one publikowane kilka dni po zakończeniu każdego z cykli miesięcznych.

Kolejny cykl rozliczeniowy konkursu potrwa do 9 czerwca. Następne trwać będą w terminach: 10.06-9.07, 10.07-9.08, 10.08-9.09. W każdym z nich najlepsi uczestnicy promocji zdobywają punkty w 3 kategoriach asortymentowych. Podstawą do ich naliczenia jest wartość zakupów towarów spośród produktów serwisowych, olejów i akumulatorów. Warunkiem przyznania punktów jest zrealizowanie minimalnego progu zakupowego.

Dowiedz się więcej

Wiadomości Galowe Inter Cars
Wiadomości Galowe Inter Cars

Inter Cars przygotował specjalne wydanie Wiadomości, poświęcone w całości głównej promocji dystrybutora, czyli Gali Biesiadnej 2016. Publikacja stanowi wyczerpujące kompendium wiedzy na temat konkursu. Specjalne wydanie magazynu już wkrótce trafi do klientów Inter Cars na terenie całego kraju. Każdy może też przeczytać je w wersji elektronicznej:   Wiadomości Galowe, jak sama nazwa wskazuje, poświęcone są […]

Jak zdobyć punkty w konkursie Inter Cars
Jak zdobyć punkty w konkursie Inter Cars

Powoli zbliża się koniec kolejnego okresu rozliczeniowego konkursu Gala Biesiadna 2016. To dobry moment, by przypomnieć zasady przyznawania punktów. Najważniejsze zasady W konkursie Gala Biesiadna 2016 mogą brać udział klienci Inter Cars o statusach: warsztat, sklep z warsztatem, firma transportowa. Rywalizują w 5 regionach, co ma na celu wyrównanie szans wszystkich uczestników. Celem rywalizacji jest […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!