Gala Mistrzów Warsztatu – co zrobić, by wygrać

16 marca 2016, 12:57

Każdy, kto zarejestrował się do udziału w konkursie Gala Mistrzów Warsztatu, flagowej i najważniejszej w roku akcji Inter Cars, powinien teraz aktywnie uczestniczyć w promocji, aby mieć szansę na zdobycie nagród oraz udział w Gali Biesiadnej.

Motywacją do tego, by w pełni zaangażować się są z pewnością, czekające na zwycięzców, atrakcyjne nagrody. Główną jest udział w Gali Biesiadnej, czyli imprezie finałowej, która odbędzie się w dniach 7-9 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. To oznacza dwudniowy pobyt w luksusowych wnętrzach jednego z czołowych hoteli w Polsce. Inter Cars zadba także o najlepszą rozrywkę dla swoich gości. W piątek specjalnie dla nich wystąpią znane i lubiane kabarety: Paranienormalni, Abelard Giza i Kabaret pod Wyrwigroszem. Sobota natomiast to czas na ukoronowanie całego konkursu, czyli wyjątkową, wieczorną galę. To oznacza: świetną muzykę, atmosferę i pyszne jedzenie. Oczywiście, kulminacyjnym punktem będzie przyznanie nagród dla tych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w rankingach. Wręczona zostanie też nagroda specjalna, którą wygrać ma szansę każdy z laureatów.

Zasady konkursu

W rywalizacji mogą wziąć udział wszyscy klienci Inter Cars: warsztaty, sklepy z warsztatem i firmy transportowe. Rozliczanie konkursu podzielono na 5 regionów. Ma to na celu wyrównanie szans wszystkich uczestników. Rywalizacja odbywa się bowiem między przedsiębiorstwami, działającymi w takich samych warunkach rynkowych i specyfice regionu.

Aby zdobywać punkty, należy zrealizować plan miesięczny, dostosowany indywidualnie do potencjału danego klienta. Przy jego wyliczaniu oraz przy późniejszym pozycjonowaniu uwzględniane są następujące rynki zbytu: akcesoria, autobusy, ciężarowe, instalacje samochodowe, części do motocykli, akcesoria motocyklowe, osobowe, samochody osobowe, tuning oraz lakiernictwo samochodowe.

Realizując plan zakupowy, klienci mogą opierać się na całym asortymencie z oferty Inter Cars, z wyjątkiem: urządzeń warsztatowych (WW i WU), rdzeni regeneracyjnych, programów komputerowych, materiałów reklamowych i usług, motocykli, skuterów (nie dotyczy części motocyklowych i akcesoriów motocyklowych), towarów wyprzedażowych i opon.

Rozliczanie konkursu

Etapy konkursu, trwającego od 1 do 9 września, rozliczane będą w 6 miesięcznych cyklach: 1.03-9.04, 10.04-9.05, 10.05-9.06, 10.06-9.07, 10.07-9.08, 10.08-9.09. W każdym z nich uczestnikom promocji będą przyznawane punkty w 3 kategoriach asortymentowych. Podstawą do tego będzie wartość zakupów towarów zaliczanych do: produktów serwisowych, olejów i akumulatorów. W stworzonej w ten sposób klasyfikacji, punkty otrzyma po 100 pierwszych klientów (z najlepszymi wynikami) z każdej kategorii.

Warunkiem przyznania punktów jest osiągnięcie minimalnego progu zakupowego. Przez to pojęcie rozumieć należy minimalną wartość zakupów klienta, której realizacja jest jednym z dwóch warunków koniecznych do spełnienia, aby zwyciężyć w konkursie. O tym, ile ona wynosi, każdy z uczestników będzie mógł dowiedzieć z platformy konkursowej. Minimalna wartość zakupów zostanie tam podana w odniesieniu do całego okresu trwania promocji, jak i w rozbiciu na cykle miesięczne. Podczas gdy realizacja progu miesięcznego jest warunkiem naliczenia punktów do rankingu, realizacja progu globalnego to warunek zdobycia nagrody.

Extra złotówki

Do miesięcznych zakupów klienta doliczane będą także dodatkowe wartości, tzw. extra złotówki. Są one brane pod uwagę przy pozycjonowaniu w kategoriach asortymentowych. To oznacza, że pomogą znaleźć się wyżej w danej klasyfikacji, a dzięki temu uczestnik ma szansę, by zdobyć więcej punktów w danym cyklu. Extra złotówki będą przyznawane za nabywanie towarów partnerów promocji. Tych podzielono na 3 grupy: 35%, 30% i 20%. Podstawą do wyliczenia wartości, która zostanie dopisana klientowi, będą całkowite wartości zakupów premiowanych dostawców w czasie 1 miesiąca.

W grupie 35%, znajdują się produkty partnerów strategicznych promocji, czyli Bosch, Castrol, ZF, Sanchs, Lemfӧrder oraz TRW. Na przykład, jeżeli klient kupi w miesiącu oleje Castrol za 10 000 zł, to jego wartość zakupów zostanie wyliczona jako 13 500 zł w kategorii asortymentowej „oleje”. Ma to znaczenie przy zajęciu miejsca w rankingu miesięcznym, a co za tym idzie punktacji generalnej. Jak widać, extra złotówki znacząco pomagają w wyjeździe do Karpacza.

Trzeba jednak pamiętać, że te dodatkowe wartości nie wliczają się do realizacji progu.

Wszystkie informacje dotyczące realizacji planów, zebranych punktów i aktualnego miejsca w rankingu, można uzyskać logując się na platformie www.myintercars.com

Dowiedz się więcej

Więcej czasu na udział w tegorocznej Gali Biesiadnej
Więcej czasu na udział w tegorocznej Gali Biesiadnej

Okres trwania konkursu Gala Mistrzów Warsztatu, organizowanego przez Inter Cars, został wydłużony do 9 września. Oznacza to więcej czasu na to, by wziąć w nim udział i wygrywać atrakcyjne nagrody. Najważniejsza promocja organizowana przez Inter Cars kierowana jest do kluczowych klientów – warsztatów, sklepów z warsztatem oraz firm transportowych. Tegoroczna odsłona Gali Mistrzów Warsztatu wystartowała […]

Inter Cars przygotowuje Galę Biesiadną – sprawdź jak się zarejestrować
Inter Cars przygotowuje Galę Biesiadną – sprawdź jak się zarejestrować

Wystartowała tegoroczna odsłona promocji Gala Mistrzów Warsztatu, tym razem w klimacie biesiadnym. Konkurs, organizowany przez Inter Cars, potrwa do 31 sierpnia. 1 marca wystartowała Gala Mistrzów Warsztatu, czyli promocja organizowana przez Inter Cars. Konkurs dla kluczowych klientów – warsztatów, sklepów z warsztatem oraz firm transportowych – potrwa do 31 sierpnia. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem […]

Wiadomości Galowe Inter Cars
Wiadomości Galowe Inter Cars

Inter Cars przygotował specjalne wydanie Wiadomości, poświęcone w całości głównej promocji dystrybutora, czyli Gali Biesiadnej 2016. Publikacja stanowi wyczerpujące kompendium wiedzy na temat konkursu. Specjalne wydanie magazynu już wkrótce trafi do klientów Inter Cars na terenie całego kraju. Każdy może też przeczytać je w wersji elektronicznej:   Wiadomości Galowe, jak sama nazwa wskazuje, poświęcone są […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!