Więcej czasu na udział w tegorocznej Gali Biesiadnej

9 marca 2016, 14:18

Okres trwania konkursu Gala Mistrzów Warsztatu, organizowanego przez Inter Cars, został wydłużony do 9 września. Oznacza to więcej czasu na to, by wziąć w nim udział i wygrywać atrakcyjne nagrody.

Najważniejsza promocja organizowana przez Inter Cars kierowana jest do kluczowych klientów – warsztatów, sklepów z warsztatem oraz firm transportowych. Tegoroczna odsłona Gali Mistrzów Warsztatu wystartowała 1 marca i potrwa do 9 września, czyli dłużej niż informowano początkowo.

W tym roku impreza finałowa Gali Mistrzów Warsztatu nawiązywać będzie do gal piosenki biesiadnej. Jedzenie i muzyka, wspólne śpiewanie i zabawa będą jej stałymi elementami.

Jak wziąć udział w konkursie?

W konkursie galowym, podobnie jak w poprzednich latach, mogą wziąć udział klienci Inter Cars:  warsztaty, sklepy z warsztatem i firmy transportowe. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zarejestrowanie się na stronie myintercars.com. Można to zrobić także, klikając w specjalnie przygotowaną ikonę w IC Katalogu Online.

Rejestracja krok po kroku

Jeżeli masz IC Katalog Online, zaloguj się i kliknij okno „Marketing”, znajdujące się na głównej stronie. Później wybierz baner z promocją galową – zostaniesz wówczas przekierowany na stronę myintercars.com. Następnie postępuj według poniższych wskazówek:

Krok 1: Po otwarciu się strony do logowania, kliknij w zakładkę WEJDŹ PO RAZ PIERWSZY.
Krok 2: We wskazane miejsca wpisz swój NUMER KLIENTA i NIP KLIENTA i wciśnij WEJDŹ.
Krok 3: Uzupełnij dane zgodnie z podpowiedziami i zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (jest nam ona niezbędna tylko i wyłącznie do umieszczenia danych na platformie i używania ich w ramach promocji). Zatwierdź, wciskając przycisk ZAPISZ.
Krok 4:  Po zapisaniu danych pojawi się okno zachęcające do wzięcia udziału w konkursie galowym. Należy kliknąć w przycisk BIESIADUJ Z NAMI. Kolejne okno poinformuje Cię o konieczności potwierdzeniu udziału w konkursie. Po zapoznaniu się z instrukcją wystarczy kliknąć przycisk ZAMKNIJ.
Krok 5: Sprawdź swoje dane oraz wpisz nick, który będzie Cię reprezentował w rankingu konkursowym. Musisz także wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych w ramach konkursu i zaakceptować regulamin. Na koniec wciśnij przycisk BIORĘ UDZIAŁ.

Czekają atrakcyjne nagrody

Uczestnicy promocji, aby zostać laureatami konkursu, będą musieli spełnić dwa warunki: zająć premiowane miejsce w rankingu oraz zrealizować plan zakupowy. Klienci rywalizować będą w trzech rankingach w obrębie danego regionu, do którego zostaną przypisani:

1. Warsztat – rynek osobowy,
2. Sklep z warsztatem – rynek osobowy,
3. Warsztat, sklep z warsztatem, firma transportowa – rynek samochodów ciężarowych.

Nagrodą w konkursie jest jednoosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w dniach 7-9 października 2016 r. Laureaci każdego z rankingów, którzy zajmą miejsca od 1 do 5, otrzymają dodatkowo doładowanie multikarty IC Premia Cash o wartościach: 1 miejsce – 10 000 zł, 2 miejsce – 8 000 zł, 3 miejsce – 6000 zł, 4 miejsce – 4000 zł, 5 miejsce – 2000 zł. Łączna pula wszystkich nagród w konkursie wynosi 2 000 000 zł.

Podczas weekendu w Hotelu Gołębiewski na laureatów czeka moc atrakcji. Aktywni będą mogli korzystać z pięknych szlaków, aquaparku lub chodzić po górach. Główne punkty pobytu zaplanowano jednak na wieczór. W piątek specjalnie dla gości Inter Cars wystąpią: Kabaret pod Wyrwigroszem, Paranienormalni i Abelard Giza. Dzień później odbędzie Biesiada Galowa, podczas której nastąpi rozdanie nagród, a następnie rozpocznie się zabawa do białego rana.
 

Dowiedz się więcej

eSOWA współpracuje z IC Katalogiem Online
eSOWA współpracuje z IC Katalogiem Online

Najnowsza wersja IC Katalogu Online współpracuje z programem eSOWA. Głównym powodem wprowadzenia tych zmian była wygoda klientów. Program eSOWA to kompleksowe rozwiązanie do obsługi warsztatu, sklepu motoryzacyjnego lub przechowalni opon. Program pozwala na tworzenie bazy klientów oraz przypisanych do nich pojazdów, dzięki czemu mamy dostęp do historii napraw każdego pojazdu, historii wszystkich zleceń wykonanych dla […]

Gala Mistrzów Warsztatu – co zrobić, by wygrać
Gala Mistrzów Warsztatu – co zrobić, by wygrać

Każdy, kto zarejestrował się do udziału w konkursie Gala Mistrzów Warsztatu, flagowej i najważniejszej w roku akcji Inter Cars, powinien teraz aktywnie uczestniczyć w promocji, aby mieć szansę na zdobycie nagród oraz udział w Gali Biesiadnej. Motywacją do tego, by w pełni zaangażować się są z pewnością, czekające na zwycięzców, atrakcyjne nagrody. Główną jest udział […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!