Inter Cars przygotowuje Galę Biesiadną – sprawdź jak się zarejestrować

2 marca 2016, 16:00

Wystartowała tegoroczna odsłona promocji Gala Mistrzów Warsztatu, tym razem w klimacie biesiadnym. Konkurs, organizowany przez Inter Cars, potrwa do 31 sierpnia.

1 marca wystartowała Gala Mistrzów Warsztatu, czyli promocja organizowana przez Inter Cars. Konkurs dla kluczowych klientów – warsztatów, sklepów z warsztatem oraz firm transportowych – potrwa do 31 sierpnia.

Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na cenne nagrody, które można zdobyć przez cały czas jej trwania, ale i ze względu na rywalizację. Emocje dozowane są przez cały konkurs, ale wszyscy zawsze najbardziej czekają na finał. Corocznie jest to zabawa w ekskluzywnym hotelu, z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej.

W tym roku impreza finałowa Gali Mistrzów Warsztatu nawiązywać będzie charakterem do niezapomnianych gal piosenki biesiadnej. Dobre jedzenie i muzyka, wspólne śpiewanie i zabawa będą jej stałymi elementami.

Jak wziąć udział w konkursie?

W konkursie galowym, podobnie jak w poprzednich latach, mogą wziąć udział klienci Inter Cars: warsztaty, sklepy z warsztatem i firmy transportowe. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zarejestrowanie się na stronie myintercars.com. Można to zrobić także, klikając w specjalnie przygotowaną ikonę w IC Katalogu Online.

Rejestracja krok po kroku

Jeżeli masz IC Katalog Online, zaloguj się i kliknij okno „Marketing”, znajdujące się na głównej stronie. Później wybierz baner z promocją galową – zostaniesz wówczas przekierowany na stronę myintercars.com. Następnie postępuj według poniższych wskazówek:

Krok 1: Po otwarciu się strony do logowania, kliknij w zakładkę WEJDŹ PO RAZ PIERWSZY.

Krok 2: We wskazane miejsca wpisz swój NUMER KLIENTA i NIP KLIENTA i wciśnij WEJDŹ.

Krok 3: Uzupełnij dane zgodnie z podpowiedziami i zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (jest ona niezbędna tylko i wyłącznie do umieszczenia danych na platformie i używania ich w ramach promocji). Zatwierdź, wciskając przycisk ZAPISZ.

Krok 4:  Po zapisaniu danych pojawi się okno zachęcające do wzięcia udziału w konkursie galowym. Należy kliknąć w przycisk BIESIADUJ Z NAMI. Kolejne okno poinformuje o konieczności potwierdzeniu udziału w konkursie. Po zapoznaniu się z instrukcją wystarczy kliknąć przycisk ZAMKNIJ.

Krok 5: Sprawdź swoje dane oraz wpisz nick, który będzie Cię reprezentował w rankingu konkursowym. Musisz także wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych w ramach konkursu i zaakceptować regulamin. Na koniec wciśnij przycisk BIORĘ UDZIAŁ.

Nagrody czekają

Uczestnicy promocji, aby zostać laureatami konkursu będą musieli spełnić dwa warunki: zająć premiowane miejsce w rankingu oraz zrealizować plan zakupowy. Klienci rywalizować będą w trzech rankingach w obrębie danego regionu, do którego zostaną przypisani: 

1. Warsztat – rynek osobowy,
2. Sklep z warsztatem – rynek osobowy,
3. Warsztat, sklep z warsztatem, firma transportowa – rynek samochodów ciężarowych.

Nagrodą w konkursie jest jednoosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w dniach 7-9 października 2016 r. Laureaci każdego z rankingów, którzy zajmą miejsca od 1 do 5, otrzymają dodatkowo doładowanie multikarty IC Premia Cash o wartości: 1 miejsce – 10 000 zł, 2 miejsce – 8 000 zł, 3 miejsce – 6000 zł, 4 miejsce – 4000 zł, 5 miejsce – 2000 zł. Łączna pula wszystkich nagród w konkursie wynosi 2 000 000 zł.

Podczas weekendu w Hotelu Gołębiewski na laureatów czeka moc atrakcji. Aktywni będą mogli korzystać z pięknych szlaków górskich czy aquaparku. Główne punkty pobytu zaplanowano jednak na wieczór. W piątek, specjalnie dla gości Inter Cars, wystąpią: Kabaret pod Wyrwigroszem, Paranienormalni i Abelard Giza. Dzień później odbędzie się Biesiada Galowa, podczas której nastąpi rozdanie nagród, a następnie rozpocznie się zabawa do białego rana.

Dowiedz się więcej

Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars powraca w wersji… biesiadnej
Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars powraca w wersji… biesiadnej

Tegoroczna odsłona Gali Mistrzów Warsztatu organizowanej przez Inter Cars będzie miała nietypowy klimat. Tym razem dystrybutor zaskoczy swoich klientów biesiadnym wydaniem imprezy. Były już nawiązania do motorsportu, eleganckie kolacje, wspólne kibicowanie podczas Euro 2012 czy atmosfera porównywalna do gali oskarowej z uroczystym wręczaniem nagród. W tym roku uczestnicy mogą liczyć na nieco swobodniejszy i bardziej […]

Osiem nowych filii Inter Cars – sprawdź gdzie?
Osiem nowych filii Inter Cars – sprawdź gdzie?

Filie Inter Cars są już dostępne w blisko 200 lokalizacjach na terenie całego kraju. W ostatnich miesiącach sieć powiększyła się o 8 punktów. Dwie filie w Łodzi Tylko w ciągu pierwszych dwóch miesięcy tego roku w Polsce przybyło 8 nowych filii Inter Cars. 7 stycznia jedna z nich została otwarta w Łodzi.  Znajduje się przy […]

Gala Mistrzów Warsztatu – co zrobić, by wygrać
Gala Mistrzów Warsztatu – co zrobić, by wygrać

Każdy, kto zarejestrował się do udziału w konkursie Gala Mistrzów Warsztatu, flagowej i najważniejszej w roku akcji Inter Cars, powinien teraz aktywnie uczestniczyć w promocji, aby mieć szansę na zdobycie nagród oraz udział w Gali Biesiadnej. Motywacją do tego, by w pełni zaangażować się są z pewnością, czekające na zwycięzców, atrakcyjne nagrody. Główną jest udział […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!