Jerzy Dudek ambasadorem Premio Opony-Autoserwis

, 21 października 2014, 13:04

Sieć Premio Opony-Autoserwis, związana z Grupą Goodyear, będzie promować swoje usługi w telewizji. Bohaterem nowej kampanii, która właśnie wystartowała, jest Jerzy Dudek.

Jerzy Dudek to sześćdziesięciokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej, bramkarz m.in. Feyenoordu Rotterdam, Liverpoolu oraz Realu Madryt, a obecnie kierowca wyścigowy i miłośnik motoryzacji. Były piłkarz współpracuje także z firmą Castrol, biorąc udział w jej akcji dotyczącej poszukiwania najlepszych warsztatów.

Kampania Premio skupia się na pokazaniu szerokiej oferty usług fast-fit, czyli szybkich napraw samochodowych, które można wykonać w 129 serwisach Premio na terenie całej Polski. Jerzy Dudek w spocie promuje również tegoroczną nowość: oponę zimową Goodyear UltraGrip 9. Reklamę można obejrzeć m.in. na: www.premio.pl oraz na Facebooku Premio www.facebook.com/PremioSerwis.

– „Nigdy nie ukrywałem, że motoryzacja to jedna z moich największych pasji. Nie tylko ścigam się w wyścigach, ale również każdego roku pokonuję tysiące kilometrów po polskich i europejskich drogach. Szukałem serwisu samochodowego godnego zaufania, który wyróżnia się profesjonalną, szybką obsługą i z którego można korzystać zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Marka Premio stawia właśnie na te wartości, dlatego propozycję współpracy przyjąłem z przyjemnością” – powiedział Jerzy Dudek.

– „Marka Premio po raz pierwszy w Polsce promuje się w reklamie telewizyjnej, więc jesteśmy szczególnie dumni, że nasz debiut odbywa się we współpracy z Jerzym Dudkiem. Jurek dał się poznać nie tylko jako doskonały sportowiec, bramkarz, ale również jako świetny kierowca. Współpraca z nim ma na celu podkreślenie wartości, którymi kieruje się marka Premio – bezpieczeństwa, profesjonalizmu,
a równocześnie szybkości serwisu zarówno w Polsce, jak i w dziesięciu innych europejskich krajach” – powiedziała Marta Sobieska, Marketing Manager Premio.

Kampania koncentruje się na promocji usług fast-fit, czyli szybkich napraw samochodowych, które można wykonać w serwisach Premio. Jerzy Dudek mówi także o tegorocznej nowości: oponie zimowej Goodyear UltraGrip 9.

Promocja Premio Opony-Autoserwis z udziałem Jerzego Dudka została zrealizowana z wykorzystaniem pakietów tematycznych największych stacji telewizyjnych, m.in. TVN-u, Polsatu, AT Media oraz TVP. Kampania Premio pojawi się również na nośnikach outdoorowych oraz w Internecie. Wspierać ją będą reklamy na platformach VOD, a także działania w mediach społecznościowych. Dodatkowo osoby, które korzystają z popularnej aplikacji Yanosik obejrzą reklamę Premio na swoich telefonach.

Dowiedz się więcej

Sieć serwisów fast-fit Premio z Laurem Konsumenta
Sieć serwisów fast-fit Premio z Laurem Konsumenta

Sieć serwisów samochodowych Premio została wyróżniona przez jury konkursu Laur Konsumenta 2013 w kategorii Odkrycie Roku. Premio zdobyło ten tytuł między innymi dzięki ostatniej kampanii reklamowej ,,Fiat 500 od Premio”. Sieć Premio wyróżniona Kategoria Odkrycie Roku została stworzona z myślą o nowych, ale zdobywających popularność produktach lub markach, a także o takich,  które zostały zaprezentowane […]

Setny punkt Premio w Polsce
Setny punkt Premio w Polsce

Kolejny serwis dołącza do działającej pod patronatem Goodyeara sieci franczyzowej Premio. To już 100. taki punkt w Polsce. Nowy serwis znajduje się w Kościerzynie, niecałe 60 kilometrów na południowy zachód od Gdańska. Kierowcom znany był dotychczas jako „Sklep 34”. „Cieszę się, że moja firma dołączyła do Premio, największej w Polsce sieci serwisów samochodowych fast-fit. Zawsze […]

Premio daje 100 zł za zakup opon
Premio daje 100 zł za zakup opon

Serwisy Premio Opony-Autoserwis uruchomiły ciekawą promocję. Klienci nagradzani są bonami paliwowymi o wartości 100 zł za zakup kompletu opon. Każdy zakup kompletu felg będzie za to premiowany nagrodą w postaci wideo rejestratora marki Tracer Girdo 2. Na kierowców, którzy w najbliższym czasie odwiedzą jeden z 130 serwisów Premio, czekają bony na paliwo. Dodatkowo każdy zakup […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!