Na wystawie Ikony Motoryzacji sieć serwisowa Q Service Castrol otworzyła 2024 rok

20 lutego 2024, 15:59

Q Service Castrol w stylowej scenerii otwiera rok 2024. Na wystawie Inter Cars Ikony Motoryzacji odbyło się spotkanie sieciowe, w którym wzięli udział zwycięzcy konkursu organizowanego przez sieć. Były wyjątkowe pojazdy na skalę światową, prezentacje produktowe, czas rozmów, podsumowań i planów na najbliższą przyszłość.

Niecodzienne spotkanie w jeszcze mniej codziennej scenerii

W ramach konkursu odbyło się wydarzenie zabierające uczestników wprost do motoryzacyjnego świata, który już doskonale znają, lecz z innej perspektywy. Goście mieli możliwość poznania prawdziwych ikon motoryzacji. Ten fascynujący świat został przedstawiony uczestnikom szczegółowo podczas wycieczki po terenie wystawy z przewodnikiem, który przybliżył historię i aspekty techniczne eksponatów. Po wnikliwym sprawdzeniu wszystkich dostępnych samochodów i motocykli goście zasiedli do kolacji, która odbyła się w niecodziennych okolicznościach. Aleja motorsportu została zamieniona w elegancką restaurację z bolidami Michaela Schumachera oraz teamu Inter Europol Competition, aktualnych zwycięzców wyścigu 24h Le Mans – to wszystko na wyciągnięcie ręki. Podczas kolacji odbyła się również prezentacja Continental Contitech oraz Semperit. Przedstawiciele marek przybliżyli współpracę z siecią Q Service Castrol i opowiedzieli nieco więcej na temat ich oferty produktowej i kierunku, w którym zamierzają podążać.

Bardzo dobrze oceniamy ubiegły rok. Udało nam się zrealizować cele i plany, które wspólnie założyliśmy. Pomijając kwestie stricte zakupowe, bardzo cieszymy się, że udało się przeprowadzić różnego rodzaju akcje promocyjne, m.in. zabrać przedstawicieli warsztatów do naszej fabryki w Hanowerze i pokazać, w jaki sposób wytwarzamy nasze produkty. – mówi Daniel Rębisz, opiekun klienta z ramienia Continental Contitech

Dla sieci Q Service Castrol rok 2023 był wyjątkowy z kilku powodów, o których w ramach podsumowania opowiedziała Marta Ciesielska.

Jestem dumna z tego, co udało nam się osiągnąć w 2023 roku. Przede wszystkim osiągnęliśmy okrągłą liczbę 600 serwisów, które przystąpiły do sieci Q Service Castrol. Ogłosiliśmy nawiązanie współpracy z nowymi partnerami – Milwaukee i NRF, którzy poszerzają nasze możliwości i wnoszą jeszcze więcej jakości do tego projektu. Co więcej, te wszystkie ważne momenty mogliśmy celebrować podczas jubileuszu 5-lecia istnienia marki Q Service Castrol. W ramach rocznicy zorganizowaliśmy dwa duże wydarzenia, na których mogliśmy wspólnie z klientami wymieniać się doświadczeniami i kreślić plany na najbliższą przyszłość. – ​mówi Marta Ciesielska, menadżerka projektu Q Service Castrol, kierownik działu sieci serwisowych Inter Cars SA

Podczas imprezy gościem niespodzianką był Bartosz Ostałowski, ambasador marki Q Service Castrol, który przedstawił Furię w nowych barwach na nadchodzący sezon, podzielił się również technicznymi niuansami zarówno swojego samochodu, jak i driftingu oraz wrażeniami z dotychczasowej współpracy z siecią.

Sieć Q Service Castrol jest dla mnie pewnym ewenementem. Nie sądzę, że komuś innemu udało się stworzyć taką markę warsztatową, która tak szybko się rozwija. Cieszę się więc, że mój partner osiąga takie wyniki i możemy wspólnie podnosić poprzeczkę i wspierać się w tej drodze. Ja w swojej sportowej a Q Service Castrol w warsztatowej. Cele są sukcesywnie realizowane i zdecydowanie nie zwalniamy tempa. Sądzę, że zarówno branża motoryzacyjna, jak i warsztatowa jest w procesie dynamicznych zmian. Zaczynają zmieniać się napędy w samochodach, a także sposoby ich serwisowania. Zmienia się jakość i standardy obsługi. Jednak dzięki wsparciu sieci Q Service Castrol i takich systemów jak eSOWA, właściciele serwisów mają dużą przewagę konkurencyjną na rynku, więc jestem optymistycznie nastawiony na przyszłość. – mówi Bartosz Ostałowski, drifter i ambasador sieci Q Service Castrol.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!