Wielki Rajd przed Galą Mistrzów Warsztatu Inter Cars

, 19 grudnia 2012, 14:11

Inter Cars SA przygotował, jak co roku, specjalną akcję promocyjną powiązaną z Galą Mistrzów Warsztatu. Tym razem na uczestników czekają emocje rodem ze sportów motoryzacyjnych. Będzie klasyfikacja główna, będą i odcinki specjalne… Dla zwycięzców przygotowano nagrody o łącznej wartości 1 500 000 zł.

Gala Mistrzów Warsztatu Inter CarsGala Mistrzów Warsztatów to wydarzenie w całości poświęcone klientom Inter Cars. Jest to forma podziękowania i nagrody dla najaktywniejszych. Z roku na rok osiąga coraz większe rozmiary i oferuje uczestnikom kolejne atrakcje. Na ten rok przygotowano konkurs na nowych zasadach. Jego nazwa to „Wielki Rajd”. Udział mogą wziąć wszyscy klienci Inter Cars SA.

Promocja startuje 15 stycznia 2013 r. Więcej informacji na jej temat podamy wkrótce.

Dowiedz się więcej

Konkurs działu części silnikowych Inter Cars
Konkurs działu części silnikowych Inter Cars

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Inter Cars SA. Do zdobycia 10 nagród. W łatwy sposób możesz stać się posiadaczem kurtki z logo Denso, bluzy z logo Bosch, plecaka Jansport (przeznaczonego dla transportu laptopa) lub elektronicznej ramki na zdjęcia. Aby zdobyć nagrodę, wystarczy między 13 a 18 grudnia 2012 r. wysłać wiadomość z odpowiedziami […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!