SBS Automotive zatrudnia nowych managerów. Zajmą się Europą Wschodnią.

25 kwietnia 2024, 9:55

Jasmin Dervic i Emil Grøndal dołączają do SBS Automotive jako kierownicy sprzedaży na Europę Wschodnią. Jakie plany wiąże firma z tym ruchem kadrowym?

SBS Automotive dostarcza szeroką gamę samochodowych części zamiennych, głównie na rynek europejski. Jest częścią Borg Automotive Group i właścicielem marek NK i Eurobrake. SBS Automotive posiada magazyny i biura w Niemczech, Francji, Danii oraz platformę dystrybucyjną w Polsce.

Od kwietnia 2024 r. Jasmin Dervic i Emil Grøndal dołączyli do SBS Automotive jako menedżerowie sprzedaży w Europie Wschodniej, gdzie będą kierować rozwojem handlowym i zarządzać relacjami z istniejącymi i nowymi klientami w regionie.

– Z zatrudnieniem Jasmina Dervica i Emila Grøndala zdecydowanie zwiększamy nasze zaangażowanie w działalność sprzedażową w Europie Wschodniej, a obaj panowie posiadają solidne doświadczenie handlowe z poprzednich miejsc pracy. Wybraliśmy Europę Wschodnią jako jeden z naszych strategicznych obszarów wzrostu, gdzie mamy ugruntowaną pozycję biznesową, a jednocześnie widzimy duże możliwości dalszego rozwoju. Zatrudnienie tych pracowników przyczyni się do osiągnięcia naszego długoterminowego celu, jakim jest podwojenie naszej działalności co 5 lat. – mówi Bo Maagaard, dyrektor sprzedaży w SBS Automotive. – Zależy nam na tworzeniu partnerskich relacji z klientami i byciu niezawodnymi sojusznikami. Możemy to zrobić tylko będąc blisko naszych klientów, widząc ich działalność i słysząc ich wyzwania. Wierzę, że jesteśmy o krok bliżej do tego, mając tych dwóch menedżerów sprzedaży, którzy koncentrują się na tym rynku bardziej intensywnie niż wcześniej. – kontynuuje Bo Maagaard.

Jasmin Dervic ma duże doświadczenie na rynku B2B w branży stalowej. Zna rynek Europy Wschodniej już ze swojej poprzedniej pracy. Będzie przede wszystkim zajmować się Bałkanami, Ukrainą, Węgrami itp.

Emil Grøndal pracował ostatnio w segmencie motoryzacyjnego rynku wtórnego i dlatego dobrze zna tę branżę. Jest również byłym kierowcą żużlowym. Będzie zajmował się przede wszystkim Polską, Czechami i krajami bałtyckimi.

Obaj dołączają do SBS Automotive i będą towarzyszyć markom, takim jak NK i Eurobrake, odwiedzając obecnych i nowych klientów. Jasmin i Emil będą pracować w siedzibie głównej SBS Automotive w Støvring w Danii. Będą również częstymi gośćmi w centralnym magazynie SBS w Eisenach w Niemczech, który zaopatruje Europę Wschodnią w części NK i Eurobrake.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!