Co nowego w programie eSOWA?

, 9 listopada 2016, 12:35

Zespół programistów eSOWA w ostatnim czasie przygotował i udostępnił kilka nowych funkcjonalności. W dużej mierze jest to zasługa klientów, którzy używają programu.

Wielu użytkowników chwali nowości, jakimi są możliwość otwarcia kilku okien zleceń na raz oraz szybkie sprawdzenie rachunku sprzedaży/zakupu bez konieczności zamykania okna z edytowanym zleceniem.

Kolejna funkcjonalność na pewno jest znana użytkownikom IC Katalog Online. Dzięki kombinacji klawiszy CTRL + W można ukryć ceny zakupowe i narzut przy dodawaniu pozycji do zlecenia naprawy czy zamówienia sprzedaży.

Przed ukryciem cen zakupu i narzutu  Po ukryciu cen zakupu i narzutu


Czy możemy usprawnić/przyspieszyć pracę, jeśli mamy do pobrania wiele asygnat czy faktur zakupowych z Inter Cars? Tak, od jakiegoś czasu istnieje możliwość zaznaczenia wielu dokumentów, a następnie pozostaje tylko ich zatwierdzanie (dokumenty zaznaczamy, trzymając wciśnięty klawisz CTRL – zaznaczanie selektywne lub klawisz SHIFT – zaznaczenie dokumentów od pierwszego zaznaczonego do ostatniego wybranego na liście).

Są to tylko wybrane przykłady nowości. Jest ich więcej, dlatego też warto zaktualizować program do najnowszej wersji i dzielić się wrażeniami z jego użytkowania. Uwagi czy sugestie można wysłać na adres mailowy eSowa@intercars.eu. Dodatkowo pod numerem 22 714 11 13 są dostępni konsultanci, którzy chętnie pomogą w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Więcej informacji o nowościach i poprawkach można znaleźć na stronie http://e-sowa.com w zakładce Nowości.
 

Dowiedz się więcej

DEFA – elektryczne ogrzewanie postojowe w Inter Cars
DEFA – elektryczne ogrzewanie postojowe w Inter Cars

W ofercie Inter Cars dostępny jest system elektrycznego ogrzewania postojowego DEFA. Elektryczne ogrzewanie postojowe DEFA, dostępne w ofercie Inter Cars jest skutecznym lekarstwem na walkę z zimą. Może być ono montowane w samochodach osobowych, ciężarowych oraz w pojazdach specjalnych, np. traktorach czy karetkach pogotowia. Czym jest elektryczne ogrzewanie postojowe? Jest to system służący do ogrzewania […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!