Najnowsze technologie logistyczne w Zakroczymiu

, 24 maja 2016, 14:01

11 km taśmociągu, 500 000 sztuk towaru dziennie, 2 500 paczek w ciągu godziny, 99% pewności – Europejskie Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu wykorzystywać będzie najnowocześniejsze technologie. Zachęcamy do obejrzenia filmu, pokazującego przebieg testów unikalnych sorterów.

Testy w Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu odbyły się w połowie kwietnia. Uczestniczyli w nich przedstawiciele inwestora oraz dostawcy systemu, firmy Beumer. W trakcie ich trwania sprawdzano cross-belt sorter, dzielący towar na klientów, oraz sorter wysyłkowy.

Na potrzeby testów przygotowano towary różnej wielkości oraz o różnej wadze. Były one kładzione manualnie na sorter przez pracownika magazynu. Zanim towar trafi na taśmę, został zeskanowany. Następnie towar przesuwał  się z prędkością 1,5 m na sekundę, aby trafić do odpowiedniej destynacji. W przypadku obu sorterów testy przebiegły bez zakłóceń. O tym, jak wyglądały można przekonać się, oglądając film, opublikowany przez Inter Cars.

Europejskie Centrum Logistyki i Rozwoju w Zakroczymiu będzie największym w Europie Środkowo-Wschodniej centrum logistycznym branży motoryzacyjnej. Jego otwarcie planowane jest na początek 2017 roku.

Dowiedz się więcej

Czym jest Listwa wtryskowa TECH-DRAGON?
Czym jest Listwa wtryskowa TECH-DRAGON?

Listwa wtryskowa TECH-DRAGON jest innowacyjnym i autorskim produktem firmy LPGtech. Można ją znaleźć w ofercie Inter Cars. Zastosowane w listwie wtryskowej boczne zasilanie poszczególnych wtryskiwaczy to najbardziej optymalna konstrukcja systemu zasilania sekwencyjnego wtrysku LPG/CNG. Wtryskiwacze TECH-DRAGON SOLO dostępne są pojedynczo, co umożliwia montaż w różnorodnych konfiguracjach. Daje to szeroki wachlarz opcji ich doboru oraz rozmieszczenia […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!