Nowy Mega Katalog Wyposażenia Warsztatów 2016 edycja I

, 26 kwietnia 2016, 12:58

Na zbliżający się sezon wiosenno-letni, Inter Cars przygotował Katalog Wyposażenia Warsztatów 2016 edycja I. Bardzo obszerna publikacja zawiera pełną ofertę dystrybutora dla branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz agro.

Katalog w wersji elektronicznej jest dostępny poniżej.  

 

Dowiedz się więcej

Co zrobić ze zużytym akumulatorem? Bio Service pomoże rozwiązać ten problem.
Co zrobić ze zużytym akumulatorem? Bio Service pomoże rozwiązać ten problem.

Akumulator to towar szczególny. Zarówno jego sprzedaż, jak i utylizacja podlegają dodatkowym uregulowaniom. To jeden z produktów, którego nie możemy po prostu wyrzucić. Powstaje pytanie, co zrobić ze zużytym akumulatorem oraz na co zwrócić uwagę, by uniknąć przykrych konsekwencji jego niepoprawnej utylizacji? Mimo że samochody oraz ich silniki stają się coraz bardziej zaawansowane, to nadal […]

Katalog wyposażenia do klimatyzacji na wiosnę
Katalog wyposażenia do klimatyzacji na wiosnę

Na zbliżający się sezon wiosenno-letni, Inter Cars przygotował specjalną edycję katalogu Klimatyzacja 2016. 32-stronicowa publikacja zawiera ofertę towarową dla branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz agro. Katalog w wersji elektronicznej jest dostępny poniżej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Kkkk, 29 kwietnia 2016, 16:13 0 0

Szkoda że nie papierowego, idealny do przeglądania na kiblu. Tylko koniecznie z markerem bo od razu by się zaznaczało co trzeba kupić :)

Odpowiedz