Inter Cars łączy siły w Krakowie

, 4 lutego 2015, 15:20

Dzięki połączeniu się dwóch filii Inter Cars z Wieliczki i Krakowa, powstała jedna, obsługująca klientów z rynku osobowego i ciężarowego. W ramach tych działań utworzono również Centrum Kompetencji Ciężarowej (CKC), którego zadaniem jest sprzedaż asortymentu ciężarowego w obrębie Małopolski.

Do zmian doszło pod koniec stycznia 2015 r. Wówczas filia znajdująca się w Wieliczce przy ul. Krakowskiej 56, została przeniesiona do Krakowa na ul. Półłanki 27 D, gdzie do tej pory mieściła się filia stricte ciężarowa. To zaledwie 7 km od poprzedniej lokalizacji, więc zmiana nie wpłynie na obsługę klientów z okolicy. Teraz pod tym adresem można nabyć zarówno asortyment ciężarowy jak i osobowy.

– „Dzięki temu połączeniu staliśmy się powierzchniowo największą filią osobowo-ciężarową na terenie Krakowa. Możemy pochwalić się nowoczesnym oraz znakomicie zaopatrzonym magazynem wraz z dużą i wygodną powierzchnią hali sprzedaży. Mamy teraz prawie wszystkie części od ręki” – mówi Bogdan Nowak, dyrektor Grupy Filii Kraków-Wieliczka.

Z myślą o przyspieszeniu obsługi klientów, ma magazynie wprowadzono system pełnego radia. Na przyjezdnych czeka przestronny parking. Na miejscu, do dyspozycji klientów są wykwalifikowani sprzedawcy części do samochodów osobowych i ciężarowych.

Klienci z rynku pojazdów użytkowych obsługiwani są przez handlowców z Centrum Kompetencji Ciężarowej. Centrum dodatkowo wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem pozostałe filie Inter Cars w Małopolsce, obsługuje też call center dla klientów ciężarowych. W ciągu roku liczba CKC ma wzrosnąć do minimum 12 oddziałów.

– „Powstające Centra Kompetencji Ciężarowej to kluczowy zwrot w strategii obsługi klientów w Inter Cars. Powstające CKC będą skupiały w sobie specjalistów o bardzo wysokich kompetencjach sprzedażowych. Ich ukierunkowanie wyłącznie na rynek pojazdów użytkowych, w połączeniu największą siecią dystrybucji, pozwoli nam znacznie sprawniej realizować oczekiwania klientów na coraz bardziej wymagającym rynku” – mówi Sławomir Rybarczyk, dyrektor handlowy Inter Cars S.A.


Adres filii:
ul. Półłanki 27 D
30-740 Kraków
godziny otwarcia:
pn.- pt.: 7.00-18.00
sob.: 7.00-14.00

Klienci rynku osobowego:
tel. 12 278 64 34
e-mail: ic.wie@intercars.eu

Klienci rynku ciężarowego:
tel. 12 275 07 50
e-mail: ic.krt@intercars.eu

Dowiedz się więcej

Oponiarskie call center w Inter Cars SA
Oponiarskie call center w Inter Cars SA

W wyniku rozwoju oferty oponiarskiej w Inter Cars SA powstała specjalna, dedykowana infolinia. Pracownicy tego oddziału call center zajmują się wyłącznie sprzedażą opon, felg, śrub, łańcuchów, materiałów wulkanizacyjnych. Są to specjaliści z kilkuletnim stażem w branży oponiarskiej, dlatego osoby dzwoniące uzyskają fachową pomoc oraz doradztwo w tym zakresie. Konsultanci są do dyspozycji klientów od poniedziałku […]

Diament Forbes 2015 dla Inter Cars SA
Diament Forbes 2015 dla Inter Cars SA

Działalność Inter Cars SA została doceniona przez Forbes, prestiżowy miesięcznik o tematyce ekonomicznej. Spółka została zaliczona do najbardziej dynamicznych polskich firm i znalazła się w gronie laureatów rankingu Diamenty Forbes 2015. W 2015 roku do grona Diamentów Forbesa zaliczonych zostało ponad 1,7 tys. przedsiębiorstw, w  województwie mazowieckim na liście rankingowej znalazły się 373 firmy. Dzięki […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!