Nowy adres filii Inter Cars w Wieluniu

, 12 listopada 2014, 15:16

Filia Inter Cars w Wieluniu na początku listopada zmieniła adres. Została przeniesiona z ul. Baranowskiego 5 na ul. Warszawską 35.

– „Przenieśliśmy filię z XIX wieku w XXI" – tak przeprowadzkę do nowego i nowoczesnego budynku kwituje Andrzej Kotek, kierownik filii w Wieluniu.

Filia przeniosła się do nowego budynku, który powstał specjalnie dla niej. Nowoczesny design z zewnątrz i lokalizacja – tuż przy drodze krajowej nr 8 to jej duże zalety. Nowa siedziba imponuje przestronną salą sprzedaży i trzypiętrowym magazynem. Na półkach znajdują się części do samochodów osobowych i ciężarowych oraz akcesoria. Dzięki dużemu magazynowi większość z części dostępna jest od ręki, a jeśli czegoś nie ma, klient ma otrzymać brakującą część w ciągu maksymalnie 24 godzin. Filia realizuje dostawy trzy razy dziennie pięcioma trasami.

Sala obsługi klientów została w sposób przejrzysty oznakowana. Klienci z rynku ciężarowego i osobowego mają osobnych sprzedawców. Dobrze widzą punkt kasowy i odbiór towaru. Przed filią wyznaczono 10 miejsc parkingowych dla klientów. Z myślą o nich zorganizowano tu także salę szkoleniową dla ok. 20 osób.

– „Do tej pory filia Inter Cars znajdowała się w starym magazynie, który został zaadoptowany na jej potrzeby. Teraz jesteśmy w miejscu, które od początku było budowane dla filii. Wcześniej byliśmy na uboczu i klientom trudno było do nas dotrzeć. Teraz widać nas, bo znajdujemy się przy trasie krajowej." – mówi Andrzej Kotek.

Dane kontaktowe do filii:

Filia w Wieluniu osobowo – ciężarowa
ul. Warszawska 35,
98-300 Wieluń
e-mail: IC.WLN@intercars.eu

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00
sobota 8.00 – 13.00

Dowiedz się więcej

Nowa, ta sama filia Inter Cars w Elblągu
Nowa, ta sama filia Inter Cars w Elblągu

Pod tym samym adresem, a jednak zupełnie nowa. Filia Inter Cars w Elblągu przeniosła się do sąsiedniego budynku. Teraz jest przestronniejsza i jeszcze lepiej zatowarowana. Filia w Elblągu od połowy września znajduje się w nowej siedzibie, ale na tej samej ulicy i pod tym samym numerem. – „Powodem tej przeprowadzki jest chęć podwyższenia standardów obsługi […]

Filie Inter Cars pod nowym adresem
Filie Inter Cars pod nowym adresem

Filia Inter Cars w Lubinie zmieniła adres i powiększyła swoją ofertę. Podobna przeprowadzka miała miejsce w Bełchatowie, gdzie filia przeniosła się do większego obiektu. Lubin Filia w Lubinie, dzięki przeprowadzce zyskała dodatkowe metry kwadratowe. Powiększył się magazyn i sala sprzedaży. Obiekt znajduje się obecnie na ul. Marii Skłodowskiej-Curie 91 l, wcześniej mieścił się na ul. […]

Dwie nowe filie Inter Cars
Dwie nowe filie Inter Cars

1 kwietnia Inter Cars SA otworzył dwie nowe filie. Znajdują się w Jarosławiu i Ostrowie Wielkopolskim. Jarosław Przestronna sala sprzedaży z okazałą częścią wystawową zaprasza do robienia zakupów przez klientów z Jarosławia i okolic. Nowo otwarta filia Inter Cars SA jest zlokalizowana przy wjeździe do Jarosławia od strony Rzeszowa. Można w niej nabyć części zamienne […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

janek, 23 czerwca 2018, 15:42 0 0

nigdy nie kupuje w inter cars , wysokie ceny , tez podroby i trudnosci zezwrotem za ta sama zarowke h4 zaplacilem 13 zl , a w auchan 6 , nigdy tam nie pojade

Odpowiedz