Filie Inter Cars pod nowym adresem

28 października 2014, 16:17

Filia Inter Cars w Lubinie zmieniła adres i powiększyła swoją ofertę. Podobna przeprowadzka miała miejsce w Bełchatowie, gdzie filia przeniosła się do większego obiektu.

Lubin

Filia w Lubinie, dzięki przeprowadzce zyskała dodatkowe metry kwadratowe. Powiększył się magazyn i sala sprzedaży. Obiekt znajduje się obecnie na ul. Marii Skłodowskiej-Curie 91 l, wcześniej mieścił się na ul. Słowiańskiej 13. Do filii łatwiej trafić, gdyż została zlokalizowana przy trasie S8, prowadzącej do m.in. Zielonej Góry.

Filia prowadzi sprzedaż asortymentu do samochodów osobowych, ale w niedalekiej przyszłości poszerzy ofertę o części do ciężarówek. Pozwala na to wyjątkowo przestronny, piętrowy magazyn, który w porównaniu do poprzedniej lokalizacji jest dwukrotnie większy. Dzięki wprowadzeniu tzw. pełnego radia, odpowiednie indeksy znajdowane są tu dość szybko, a ewentualne pomyłki eliminowane. Funkcjonuje tu callcenter, obsługujące zamówienia telefoniczne w ramach danej grupy filialnej. Oznacza to, że nawet jeśli telefon nie zostanie odebrany na konkretnej filii, rozmowa zostanie przekierowana, a sprzedawca przyjmie zamówienie i pokieruje klienta do miejsca odbioru towaru.

Wewnątrz filii jasno oznaczono ścieżkę sprzedaży. To ułatwia poruszanie się tym klientom, którzy trafili tu po raz pierwszy. Przed budynkiem znajduje się przestronny parking.

Filia realizuje w ciągu dnia 4 trasy, które wyjeżdżają do klientów od 3 do 5 razy w zależności od potrzeb. Czeka na klientów od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 -18.00 i w soboty od 8.00 do 14.00.

Bełchatów

Filia w Bełchatowie przeniosła się do nowego budynku, dzięki czemu posiada teraz dużo przestronniejszy magazyn i reprezentacyjną salę sprzedaży. Oficjalną działalność po przeprowadzce rozpoczęto pod koniec października.

Filia w Bełchatowie została przeniesiona z  ul. Armii Krajowej 20 na ul. Staszica 30. Znajduje się w centrum miasta, przy jednej z głównych ulic. Powodem przeprowadzki był niewystarczająco duży magazyn, na którym nie było miejsca np. do przechowywania opon. W nowej lokalizacji zagospodarowano miejsce do składowania nawet 1000 opon, co znacznie poprawi ich dostępność na filii.

Przed filią znajduje się przestronny parking dla klientów. W filii zatrudnienie znalazło 10 osób. Dzięki wprowadzeniu na magazynie tzw. pełnego radia, przyspieszono obsługę klientów. Usługa call center daje gwarancję, że klienci zawsze dodzwonią się do filii, a ich zamówienie zostanie obsłużone.

Filia czeka na klientów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00 i w soboty 8.00 – 13.00.

Dowiedz się więcej

Otwarcie Regionalnego Centrum Szkoleniowego w Jedliczu
Otwarcie Regionalnego Centrum Szkoleniowego w Jedliczu

Już wkrótce program „Młode Kadry” Inter Cars SA zostanie zasilony przez kolejną placówkę. W Jedliczu odbędzie się uroczyste otwarcie Regionalnego Centrum Szkoleniowego. Otwarcie Regionalnego Centrum Szkoleniowego w Jedliczu, odbędzie się 4 listopada 2014 r, w Zespole Szkół im. Armii Krajowej przy ulicy Tysiąclecia 15 (Jedlicze), o godz. 10:00. W ramach uroczystości odbędzie się oficjalne podpisanie […]

Urządzenia do obsługi TPMS w Inter Cars
Urządzenia do obsługi TPMS w Inter Cars

Według Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady WE (nr 661/2009) system TPMS stał się obowiązkowy dla wszystkich samochodów osobowych nowo homologowanych, począwszy od 01.11.2012 roku i będzie obowiązkowy, niezależnie od daty homologacji pojazdów, począwszy od pierwszego listopada roku 2014. Wprowadzenie wymienionej wyżej dyrektywy stawia nowe wymagania warsztatom samochodowym, które, chcąc obsługiwać pojazdy z systemem TPMS (szczególnie […]

Nowy adres filii Inter Cars w Wieluniu
Nowy adres filii Inter Cars w Wieluniu

Filia Inter Cars w Wieluniu na początku listopada zmieniła adres. Została przeniesiona z ul. Baranowskiego 5 na ul. Warszawską 35. – „Przenieśliśmy filię z XIX wieku w XXI" – tak przeprowadzkę do nowego i nowoczesnego budynku kwituje Andrzej Kotek, kierownik filii w Wieluniu. Filia przeniosła się do nowego budynku, który powstał specjalnie dla niej. Nowoczesny […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!