Akademia Hamulcowa Brembo 2.0: Technologia i edukacja

, 23 września 2014, 12:15

Brembo od zawsze było źródłem fachowej wiedzy dla specjalistów od układów hamulcowych. Dlatego nieodłączną częścią oferty firmy są szkolenia techniczne i informacje o technologicznych nowościach.

By program szkoleniowy był kompletny, Brembo stworzyło w 2011 moduł szkoleniowy dostępny na płycie DVD – Akademię Hamulcową Brembo. Multimedialne i interaktywne szkolenie jest dostępne w ponad 20 językach i obejmuje techniczne zagadnienia z zakresu funkcjonowania i obsługi elementów układu hamulcowego.

Od czasu wprowadzenia na rynek Akademii ponad 5000 mechaników na całym świecie (z Włoch, Niemiec, Polski i Francji, a także z Chin i z USA) wzięło udział w programie szkoleniowym Brembo. Doskonałym uzupełnieniem szkolenia jest strona internetowa w całości poświęcona specjalistom od części zamiennych: www.bremboparts.com. Znaczną część strony stanowią informacje techniczne, nowe aplikacje i schematy najważniejszych typów układów hamulcowych. Na stronie znajduje się również program certyfikacji on-line, który daje specjalistom szansę, aby ich umiejętności mogły zostać uznane i certyfikowane przez Brembo.

Dzisiaj odpowiednie wsparcie techniczne klientów, jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Brembo jest świadome znaczenia stałego dopływu aktualnych informacji. Szczególnie w odniesieniu do najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii motoryzacyjnej, której rozwój w ostatnich latach stale przyśpiesza dzięki nowościom z dziedzin elektroniki i informatyki.

To właśnie leży u podstaw powstania nowego programu szkoleniowego Brembo – stworzonego dla profesjonalistów od napraw i części zamiennych, którzy są gotowi stawić czoła wszystkim najnowszym innowacjom w świecie hamulców, w najlepszy możliwy sposób. Akademia Hamulcowa 2.0 zawiera szczegółowe informacje na temat najbardziej zaawansowanych systemów elektronicznych, technologii samochodów jutra, systemów odzysku energii hamowania, oraz wpływu, jaki to wszystko ma i będzie miało na pracę fachowców z układem hamulcowym.

Całość będzie dostępna w Internecie na www.bremboparts.com, z nową, fascynującą grafiką i łatwym i przyjaznym w obsłudze systemem nawigacji. Treść będzie aktualizowana co miesiąc, by zagwarantować zawsze najnowsze informacje.

To właśnie Brembo Academy 2.0: Technology and Sharing.
.

Artykuł reklamowy przygotowany przez firmę Brembo

Dowiedz się więcej

Rusza nowa strona BREMBOPARTS.COM
Rusza nowa strona BREMBOPARTS.COM

Perełka firmy Brembo ponownie w świetle reflektorów. Strona www.bremboparts.com, dzięki ponad 700 000 wizytom rocznie i 40% powracających odwiedzających, zawsze była punktem odniesienia dla specjalistów w dziedzinie hamulców oraz kierowców, którzy poszukują jakości i ufają produktom marki Brembo. Strona www.bremboparts.com została całkowicie odnowiona, by przedstawiać specjalistom aftermarketu i kierowcom – pasjonatom, jak najdokładniejsze i najbardziej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!